Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem furcsa, ha legjobb haverok...

Nem furcsa, ha legjobb haverok (pasik) egy ágyban alszanak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2014. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
O.o Hát jobb ha nem reklámozzák, maximum ezt akkor tudnám normálisnak venni, ha mondjuk olyan helyen alszanak ahol csak 1 ágy van és kényszerből, hogy ne kelljen a földön aludni.
2014. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ebben semmi, mi is szoktam a haverjaimmal egy ágyban aludni, ha egymásnál alszunk. Ha nem bújtok össze, akkor miért lenne ház... amúgy meg az ember azért barátja a másiknak, mert elfogadja olyannak amilyen. Mondjuk, ha két srác barátilag megöleli egymást, vagy átkarolja, abban sincs semmi... sőt vannak olyan srácok, akik puszival köszöntik egymást, mikor találkoznak...
2014. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, puszi-puszit elviselem egyes esetekben illendőségből, de azért mikor "haverok" napi szinten puszival köszönnek el egymástól...hát az elég meleg helyzet.


Na meg inkább aludnék földön, takaró nélkül, minthogy másik srác ágyában...biztos vannak olyan helyzetek, mondjuk -40 fokban az északi sarkon, hogy erősen bele kell másznotok egymás aurájába, de normális felnőtt férfi ilyet szerintem nem csinál :D

2014. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

A férfiak tényleg nem csinálják, meg nem alszanak egymásnál, de tini korban 14-19 évesen vannak ilyenek és nincs ebben semmi!

2014. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem pont hogy max a 14 év alatti korosztály az aminél még talán elnézhető, felénk egyik ismerős sem érzett késztetést anno ilyesmire, én sem, azt meg még inkább furának találnám ha 18-19 évesek is együtt pizsi partiznak :D


Bár én is csak 25 leszek, de soha eszembe nem jutna ilyesmi.

2014. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek csak örülni lehet, hogy a Te anyagi helyzeted is, és a haverok anyagi helyzete is olyan, hogy mindenkinek jut külön ágy.

Itt végig arról van szó, hogyha kényszerhelyzet van akkor még belefér. De ha lenne másik ágy és mégis egy ágyban alszanak, akkor nagyon gáz...

2014. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!