Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy az internete...

Miért van az hogy az internetes barátok sokkal jobbak mint az élő barátok?

Figyelt kérdés

Van jó pár ismerősöm, akiket internetről ismertem meg(általában vmilyen játékon, vagy itt gyk-n) már több éve és még mai napig tartjuk a kapcsolatot.(Messze laknak egymástól és tőlem is)Megbeszélnük mindent hogy mi történ, kinek milyen napja volt.Skypeon csináltunk ilyen közös szobát és ott dumálgatunk.Ha mindenki ráér vagy 1-2-en nemtudnak csak eljönni akkor megbeszélünk egy helyet,időpontot és odamegyünk mind, élőben is találkozunk.Általában ilyen beszélgetés szalonnasütés/bogrács zene, buli mert mindig ilyen mezőn vagy szabad téren tartjuk :D.mindenben segítenek ha tudnak neten kersztül is,támogatnak ha valami baj ér stb.

Ellenben a normál "barátaim" 1-2 kivételével nem is barátok.Csak annyi hogy köszönőviszonyban vagyunk de nem segitenek semmiben alig beszélgetünk stb.



2014. márc. 4. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet köze ahhoz, hogy csak a netes barátaiddal tartod a kapcsolatod, a közeledben lévőkkel nem foglalkozol. Nem biztos, de lehet, hogy egy icurka-picurka köze van hozzá.
2014. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tartom velük is de lepattintanak.Azt kihagytam hogy nem vagyok az a hűde macsó álomsrác, hanem vékony a testalkatom(nem én tehetek róla) meg van jópár sebhelyem és undorodnak tőlem.De a netesek elfogadnak amilyen vagyok
2014. márc. 4. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem feltétlenül a netes a jó barát, csak ott találtad meg a hozzád illő barátokat. Másnak ” élőben” vannak jó barátai, neked a neten.
2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is vannak internetes barátaim, szóval úgymond "tapasztalt" vagyok e témában, és én is sokszor felteszem magamnak ezt a kérdést:) Szerintem azért, mert az interneten keresztül beszélni sokkal könnyebb, nem ott dadogsz hogy mit mondj, nem a külsődet látja meg először, ez pedig rengeteget jelent. Saját magad alapján ítél meg, nem amiért pl szép vagy,etc.
2015. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a netes barataiddal nem talalkozok sokat,igy nem unjatok annyira egymast. Szemelyes tapasztalat.
2017. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!