Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik héten a barátnője...

Egyik héten a barátnője vagyok, másik héten észre se vesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. Sajnos, bármikor ha jön valaki aki érdekesebb vagy jobb valamiben nálam, a létezésemről is teljesen megfelejtkezik és ezzel megbánt. Megbeszéljük aztán ugyanezt csinálja. Ti mit tennétek ilyen esetben?

17/L


2014. márc. 4. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mond meg neki őszintén mi bánt és hogy téged zavar hogy ezt csinálja. Nekem is volt egyszer ilyesmi es megmondtam a barátnőmnek es eszheztért. Ha pedig ez után is folytatja akkor nem igazi barát, felejtsd el
2014. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó. Ha szereted megbocsátasz istentudja hányadszorra is. :/
2014. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Nekomimi* ***** válasza:

Ha már többször előfordult, hogy megbeszéltétek, elmondtad neki, hogy számodra ez bántó, akkor egyáltalán nem jó barátnő.

Nem azt mondom, hogy hirtelen szakíts meg vele minden kapcsolatot, de te is kezdj el új barátokat szerezni.

Engem a 10 éve legjobb fiúbarátom kezdett el hanyagolni pár hónapja, el is mondtam neki, hogy rosszul esik, amit csinál, mondta, hogy sajnálja, aztán úgy 2 hétig el sem jött hozzám, napokig nem írt és akkor úgy voltam vele, hogy nehogy már tőle függjek... Felvettem a kapcsolatot két régebbi barátnőmmel és most tökre elvagyunk. :)

2014. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!