Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne sok lány...

Hogyan lehetne sok lány facebook ismerősöm?

Figyelt kérdés

Szeretnék sok fb ismerőst.


Az okokat most ne firtassuk, ha lehetséges, mert tök mindegy.


Kíváncsi lennék, hogy szerintetek hogyan érhető ez el.


VAGY


Ha konkrétan szeretnétek segíteni, esetleg ti is akartok egyel több ismerőst, akkor csak küldjétek el nekem a face URL-t, és felveszlet kiteket. Vagy kérjétek az enyémet, és vegyetek fel ti, én tuti visszajelölök. Lányoknak jobban örülök egy kicsivel, de nem akarom, hogy válogatósnak gondoljatok. :)



2014. márc. 5. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakdolihoz, esszéhez, egyéb felméréshez kell, akkor azt mondom, oké. De ha csak ahhoz, hogy legyen mire verned a nyálad, inkább szórj homokot a fejedre.


Jelöld be az ismerőseid ismerőseit. Cseveréssz el Omegle.com-on emberkékkel(bárkivel összedob a világon), és vedd fel őket.

2014. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet!


Félig-meddig egy szociológiai kísérlet a dolog, de nem egészen.


Nem "verném magam mások előtt", inkább saját magamnak jelentene sokat. Mások véleménye nem nagyon érdekel ezzel kapcsolatban.

2014. márc. 5. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány askfm-es celebből kiindulva nem kell más hozzá mint a nyomulás, meg a rajoskodás. Így a 14-18 éves korosztályból lehet leginkább "ismerősöket" gyűjteni. Érettebb lányok általában vagy leszarják, és mindenkit visszajelölnek, vagy csak az olyan embereket jelölik vissza akiket tényleg ismernek.


Előbbi korosztályból gáz ismerősöket gyűjteni szerintem, főleg ha már elmúltál 18, pedofilnak fognak hinni amiért az ismerőseid 80%-a 16 körüli lány. (Pont tolvajkergetőkön volt egy ilyen eset, 20 körüli gyerek bújtatott egy 14 éves lányt akit vertek a szülei elvileg, ahogy kiderült a srác facebookja mindenki azt hitte hogy pedofil, mivel az ismerőseinek 80%-a hihetetlen fiatal kislány volt. Utána jött a sztori h szar gyerekkora volt, meg hogy csak segíteni akarsz satöbbi, de akkor is, a társadalom betegnek fog gondolni már azért is mert így kergeted a lányokat.)

2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha bikinis képekre vadászol, akkor annál van jobb hely is a neten ;)

Kíváncsi vagyok a szociológiai kísérleted kutatási tervére, és a motivációkra. Normális emberek azt veszik fel facebookra akivel személyesebb információkat is megosztanának, és azt linkedinre, akivel szakmait. Egyébként én külföldi utazgatás, kutatás, nyári egyetemek, és hasonlóak alkalmával tettem szert nagyon sok ismerősre.

2014. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre van pár nagyon jó módszerem.

1. Örökölj valami tengerentúli eddig ismeretlen nagybácsikádtól egy óriási mesés vagyont.

2. Nyerj a lottón.

3. Indulj a való világban, vagy valamelyik tehetségkutatón.

Hidd el, ha van pénz, vagy ismert vagy, akkor özönlik a sok ingyenélő, pénzhajhász csajszi. Meg srác is.

Nem trollkodni akartam, de sajnos ez az igazság, csak ebben az esetben lesz sok lányismerősöd, akiket többnyire meg is tolhatsz. És mivel kíváncsi voltál, hogy szerintünk ez hogyan érhető el, leírtam.

De konkrét normális megoldást sajnos nem tudok.

2014. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Justin Bieber rajongói oldalt
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!