Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy osztálytársam becézget,...

Ha egy osztálytársam becézget, és ha összeveszünk egy hülyeségen, egyikőnknek sem volt igaza, és még ő kér bocsánatot és azt mondja hogy nem akart megbántani, akkor ez az ember kedvel?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért viselkedik így? Azért mert kedvel?

2014. márc. 11. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Állandóan próbál velem viccelődni, ezt kifelejtettem
2014. márc. 11. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ember ilyen mértékben életképtelen? Hogy lehetsz ilyen szerencsétlen, hogy képtelen vagy egy ilyen egyszerű dolgot észrevenni? Cseszett nagy bajok lesznek az életben, ha nem jut el az agyadig az ilyen egyértelmű dolog.
2014. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert utál. A barátnőmet úgy utálom, hogy mikor meglátom, megcsókolom. Néha úgy utálom, hogy le is fekszek vele. Sőt, nőnapkor úgy utáltam, hogy elvittem étterembe. Úgy utálom, hogy vele tervezem a nyaralást már évek óta. Ő is hasonlóan érez irántam, néha úgy utál, amikor befingok a takaró alá és én fellibbentem...
2014. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ilyen kapcsolati dolgokat nem értesz, az iróniát sem fogod, így leírom világosan: fontosnak tart téged, kedvel téged. "Becsüld meg őt, a vén Európát", meg hasonlókat tanácsolok.
2014. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy röhög az olyan vicceimen, amik nem is viccesek.
2014. márc. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!