Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Megtudtam valamit a barátjáról...annyira nem dúrva de azért még is csak csalódásként ért mert egy végtelenül rendes srácnak láttam eddig...a barátnőm eléggé nehézkesen bizik meg benne mostanába én mindig próbálom lebeszélni róla...hogy biztos nem olyan a srác meg biztos nem tenne ilyet...ilyenkor minidg csak aztmondja hogy nem ismered te eléggé őt.szóval félek/féltem..nemtudom mit csináljak..szerintetek?
2014. márc. 12. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez befolyásolja a barátnőd életét akkor csak őszintén és nyíltan mond el neki.
2014. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem tuti...de lehet hogy csak rosszat csinálok vele..lehet hogy csak egy félre értés.
2014. márc. 12. 15:05
 3/5 anonim válasza:
Mindenképp mond el neki és beszéljétek meg.
2014. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor mond el neki, ha 100%-ig biztos vagy a dologban!

Egyébbként ne okozz neki fájdalmat.

2014. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudok biztos lenni benne mivel hogy egy lány ismrősöm mondta...annyit tudni kell hogy barátnőm előtt nagy csajfaló volt...de mióta ismerem én egy igazán rendes srácnak látom...nemtudom, lehet csak álarc..
2014. márc. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!