Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszekszünk minden kis...

Miért veszekszünk minden kis apróságon össze a legjobb lánybarátommal?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon jóba vagyunk mindent megtudunk beszélni egymással csak sokszor vesszünk össze szinte mindenen ami csak az utunkba kerül. És ma kicsit jobban összevesztünk mint ahogy szoktunk és most..nem is hogy haragszik hanem durcázik vagy hogy mondjam. És magamat okolom mindig és én kérek bocsánatot. Persze ő is bocsánatot kér mindig csak én mindig magamra veszem hogy ez az én hibám volt. Nem akarom elveszíteni ezt a lányt olyan mintha a húgom lenne és tényleg nagyon szeretem persze mint csak barátot. Csak már unom a szinte napi vitákat és foggalmam sincs mi lehet az oka. Oké hogy veszekszünk néha de tényleg minden kis apróságért belekötünk egymásba oda-vissza. Eddig mindig kibékültünk de úgy érzem most más lesz mert ez már sok volt a kapcsolatunknak.
2014. márc. 13. 22:31
 1/2 anonim válasza:

"minden kis apróságért belekötünk egymásba oda-vissza"

Szerintem ez valami elfojtott düh lesz. Nem feltétlenül a másik ellen irányul, csak valami miatt ezt egymáson adjátok ki. Akár az is lehet, hogy valamelyikőtök amiatt dühös, hogy nem lesz több a barátságból.

2014. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nincs semmi ilyesmi mert mindent megbeszélünk. Ő azonnal szól hogy ha baj van és akkor félreteszünk minden akadályt és magunkkal törődünk csak. Ezek a viták mindig egy adott pillanatba lobbannak ki akár tényleg a legkisebb dolgokon. Ezt megbeszéltük már sokszor hogy csak barátok szóval biztos nem. Ő nem mutat olyan jeleket én meg egyszerűen tudom. Csak zavar ez a sok vita és nem tudom hogy miért.
2014. márc. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!