Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a 2...

Hogyan szerezzem vissza a 2 legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tavaly jött egy új lány az osztályba, tök jól elvoltunk aztán sokat lógtunk együtt és BFF-ek lettünk. Teltek a hetek és mondta hogy be kéne venni egy másik csajt is és 3-as barátnőség lenne, én belementem. Aztán így megvoltunk 3-an, majd elkövettem egy HATALMAS hibát, amire egyáltalán nem vagyok büszke, és szégyellem is. Na hát az történt hogy elhagytam őket. Leváltottam őket. Ocsmány, szemét módon. Vége lett. Nyáron még semmit sem bántam, de eljött az év eleje. Alig szóltunk egymáshoz, még köszönni se köszöntünk. Aztán ő odahívott magához, és mondta, hogy ne legyünk haragban. Ennek örültem, és kibékültünk, de nem lettünk BFF-ek. Próbáltam vele több időt tölteni, de aztán eltávolodtunk.. Ma pedig olyan jól elvoltunk, és nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy sajnálom, és újra Legjobb barátnő szeretnék velük lenni!! Annyira rossz érzés, és tudom, hogy én rontottam el,de mindenki megérdemel egy utolsó esélyt, nem? :((( 

2014. márc. 13. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintesèg. Más nem segìt.
2014. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!