Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódom egy barátom miatt....

Aggódom egy barátom miatt. Sajnos egy darabig a barátnője elutazott. (3 hó) Azóta szinte minden nap iszik. Egyetemre is úgy jött be, hogy beivott. én kísértem haza. Hogy mondjam el neki, hogy ez nem jó, hogy ne higgye azt, hogy beleszólok az életébe?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 09:30
 1/6 anonim válasza:
Menj el vele inni és beszéld meg vele mi bántja, nem túl valószínű hogy csak azért iszik mert hiányolja a nőjét...
2014. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

baptista vagyok, nem iszom .. :D


Komolyra fordítva a szót, én nem iszom, cukorbeteg vagyok, utálom az alkoholt. Mindig kérdezem tőle mi a baj, annyit mond hiányzik a nője... vigasztalom, de ugyanúgy... minden nap TÖK RÉSZEG. Nem akarom, hogy valami baja legyen. Én meg nem parancsolhatok rá, hogy na Lali, akkor mától kezdve nem iszol!!!

2014. márc. 16. 12:39
 3/6 anonim válasza:

Esetleg adhatnál neki tippeket hogy hogyan tarthatná a kapcsolatot a nőjével, Skype videochat azért elég sok mindenre használható ;)

Esetleg ha kényes lenne a téma a barátnőt felkeresni hogy tegyen valamit az ügy érdekében és gyakrabban jelezze hogy minden rendben van, vagy a srácot rábeszélni hogy utazzon ki a lányhoz egy hétvégére..

2014. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyszerű ötletek, és ezeket meg is csinálják, de mindezek ellenére történik ez az ivászat... egyszerűen annyira szereti... vagy más is lehet e mögött... nem tudom biztosan, egyet tudok csak: Ha minden nap iszik valaki alkoholista lesz... nem lesz jó neki... múltkor majdnem behányt az előadóba... :( Sajnálom szegényt... de akkor nagyon mérges voltam rá... haza kellett vigyem. félek, hogy másokhoz is nyúl...
2014. márc. 16. 13:01
 5/6 anonim válasza:

Azzal lehetne rá hatni talán hogy mit szólna a barátnője ha így látná, vagy hogy fog visszatérni a normális kerékvágásba hogyha visszajön. Huzamosabb ideig ha iszik az ember akkor már jelentkeznek elvonási tünetek is.

Az lehet a baja amúgy hogy kangörcse van már de nem akarja megcsalni a csajt, vagy megcsalta és bűntudata van. Amíg saját maga be nem látja hogy igenis baj van és a pia nem oldja meg a gondjait addig nem igazán lehet vele mit csinálni.

2014. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Erre nem is gondoltam... hogy esetleg megcsalta. .. arra igen, hogy úgyis " hiányzik" neki... de az még nem lenne ok az italra...inkább a másik...
2014. márc. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!