Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek hogy el fogom...

Nagyon félek hogy el fogom veszíteni a barátaimat és hogy ne fogok ujakat szerezni, pedig igaz barátságos ember vagyok. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
O jó fejnek tartanak, de nem tudok órákig beszélni minden nap az emberekkel. Meg néhány barátommal mostanában nem tudok sokat beszélgetni sajna , tanulni kell az érettségire, meg nem sok dolog történik velem. Szóval mindig azt mondják hogy minden nap a facebookon vagy skypon állandoan pofazniuk kell a barátoknak, de ez nekem nem megy minden nap csak néha plusz a barátaimnak alig van érdeklődési körük és mindig én tartom fenn a beszélgetést még ha többen vagyunk is. Ez az én hibám?

2014. márc. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Ha nyitott vagy találsz olyan barátot, aki szavak nélkül is megért, akinek nem kell a pofázás, csak ültök csendben és az jó :D
2014. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férfiak barátsága szent dolog. Tavaly találkoztam két barátommal, akiket közel harminc éve nem láttam, s akikkel nem tatottuk a kapcsolatot sem, mert nem tudtuk egymás elérhetőégét. Semmi sem változott közöttünk, ugyanúgy az első percben megtaláltuk a közös hangot. Csak az elválás volt fájdalmasabb, mint régen.
2014. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mai világban nem könnyű olyan barátokat találni akik sokáig velünk vannak,. Megértem mit érzel, nekem is most lesz vége a sulinak, és félek hogy elveszítem, egy két ember barátságát. Tudom ha én nem keresném őket akkor, megszakadna minden. De hiszek a sorsban hogy minden okkal van, ha barátokat vesz el tőlünk az élet, valami mással biztos kárpotólni fog minket. carpe diem 23/F
2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!