Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ehhez ti mit tudtok szólni,...

Ehhez ti mit tudtok szólni, adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú,nagyon kedves,de nem az a sármos fiú akire mindenki vágyik.A barátnőm megnézte a profilképét facebookon és azt mondta nekem hogy hogyan tud tetszeni nekem egy ilyen csúnya fiú.Én nem tartom csúnyának és a kép is tök jó lett.Még akkor úgy döntöttem,hogy többet nem beszélek vele a fiúról,mert eddig mindent megbeszéltünk.Szerintetek jó ha nem beszélek vele többet erről???it szóltok ehhez????

2014. márc. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sánta, púpos, lóg az orra, kopasz és pösze, de tetszik neked, akkor egy kérdés lehet csak: neki tetszel-e. Vagy ha még nem, felfigyelhet-e rád. Semmi más nem számít.
2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sánta,nem lóg az orra nem is kopasz.Tök normális szerintem,de a barátnőm olyan csúnyán lehordott hogy hogyan tud tetszeni nekem egy ilyen fiú.
2014. márc. 17. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érted. Egymásnak tessetek, ne a világnak. Azért írtam egy fiktív gnómot, hogyha még olyan lenne, sem kell másokkal törődni.
2014. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem.Köszi hogy válaszoltál.(Nem járunk,ha valaki félreértené)


Mégy írjatok!!!!!!!

2014. márc. 17. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Te most sok választ szeretnél, vagy egy hasznosat?
2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

dehát mindenkinek megvan a maga ideálja? neked az ő pasiai annyira bejönnek? igazából ebbe bele se szólhatna a barátnőd hogy milyen a kiszemelted külseje. persze ha nagyon gáz akkor szóljon, de mint leírtad nem az. de emlékszem, 14-16 évesen, ha egy barátnőnknek valaki megtetszett, a többi is mondta hogy fú de jól néz ki tényleg. ez a későbbiekben nagyon megváltozott, mert már mindenkinek meglett az ideálja, és ezt elfogadjuk.

az viszont, hogy nem akarsz erről többet beszélni a barátnőddel, biztoos hogy feszültséget fog szülni köztetek. inkább mondd meg neki, hogy bunkóság ilyet mondania, majd legközelebb amikor ruhát vesz pl, te is szóld le amikor örül neki, hogy mennyire rosszul áll neki. bár más de mégis hasonló helyzet.

2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog feszültséget szülni köztünk ha nem beszélek többet róla mert inkább én szoktam felhozni a témát és nem ő úgyhogy valószínűleg nem is fog róla kérdezni.Sajnos ő ilyen.Eddig is tudtam hogy nem tetszik neki mert egyszer találkozott vele de akkor nem mondott ilyet rá csak megjegyezte hogy neki nem jön be.Neki ha tetszik egy fiú akkor egy idő után észrevesz a fiúban egy hibát és mindjárt kiszeret belőle.Ő ilyen de ezt én már megszoktam. Köszi sok jó tanácsot.
2014. márc. 17. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik neki legalább nem fog rámászni majd később ha esetleg a barátod lesz.
2014. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. :)
2014. márc. 17. 19:15
 10/10 anonim válasza:

Minden ember más, és mások az ízlések is.. :)

Attól, mert neki nem tetszik, még beszélhetsz vele a srácról.

ÉS nem minden a külső :)

2014. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!