Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt már legjobb barátságnak...

Ezt már legjobb barátságnak mondanád külső szemlélőként vagy csak egy barátságnak a sok/többi közül?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 napot együtt dolgozunk, napi 8órában. Bár nem egy légtérben, de vannak közös munkáink, így kapcsolatban vagyunk ott is, illetve ha tudunk együtt ebédelünk. Heti 2-3 alkalommal még beszélünk munka után telefonon, vagy néha csak gyors sms-ben. Ha nem találkozunk a munkahelyen, minden nap beszélünk, hogy kivel mi a helyzet.

Ha történik valami egyből hívjuk egymást, tudom, hogy számít rám és én is rá.

Sokat nevetünk, szórakozunk is együtt, ha van egy kis szabadidőnk, együtt szoktunk tölteni egy fél napot vagy csak néhány órát.

Legjobb barátnőjének egy középiskolai barátnőjét mondja, bár ugye felnőttkorban ez nem annyira téma, így nem tudom, hogy még mindig így van-e vagy már változott.

Tud olyan titkot rólam, amit más nem és engem is sok privát dolgáról tudok.


2014. márc. 19. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az embereknek nem csak egy legjobb barátja lehet, még az is megeshet, hogy mindkettőtöket annak tart. Amúgyis a gimis barátnőjével való viszonya nem befolyásolja a ti kapcsolatotokat.:)
2014. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért, számodra csak olyan van, hogy ,,legjobbarát" és ,,nembarát"? Azért ez nem ilyen fekete és fehér :) Igen, külső szemlélőként ezt barátságnak mondanám. Nekem is van sok barátom, akik általában tudnak a dolgaimról, jól érzem magam velük, de mégis van mindig olyan, aki a legközelebb áll hozzám. Ahogy telik az idő, sodródunk ide-oda, ez változhat nyilván, nekem is volt egy legjobb barátnőm 6 éve, akivel ma már elkopott a kapcsolatom teljesen. Most mások állnak hozzám közelebb.
2014. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem sima barátság


a legjobb barát nálam ott kezdődik, aki meg is halna értem, vagy én érte (mármint ne szószerint értsd)


magyarán aki bajban is melletted van, vagy képes áldozatot hozni érted


a fentiekből csak az derül ki, ha minden szép és jó, akkor de jó minden.

de vajon melléd állna e ha ne adj isten, de neked fel akarnak mondani, vagy nem ragozom, de ilyenkor derül ki ki igaz barát

2014. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!