Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire nem érne rám legjobb...

Ennyire nem érne rám legjobb barátnőm? Akkor nem is vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

Egy ideje elég keveset beszélgetünk. 5 pernyire laktunk egymástól,de kb 1,5 hónapja elköltözött.Az elköltözés elején nagyon sokat beszélgettünk facen/viberen/telefonon.

Aztán észre vettem,hogy egyre kevesebbet beszélünk.Mindig mondja,hogy sok dolga van,nem rá telefonálgatni.Mondtam,hogy nem kell mindig hívnia,elég ha írok neki facen legalább válaszoljon.Mert már jó 2 hete ha írok neki látom,hogy látta de nem válaszol vagy egy "minden ok"-al elintéz mindent.Persze utána látom,hogy 5 percenként idézeteket,képeket oszt meg,de hogy válaszoljon vagy beszéljen velem arra már nem ér rá :(

Hívogat éjfél fele,amikor én már alszom (kikapcsolom a telómat,reggel látom mikor hívott)

Akkor tegnap is felhív 13 óra körül,de csak arra reagált,hogy reggel írtam neki,hogy "nagyon el vagy tűnve,de elfoglalt vagy" stb aztán hívott 13 óra körül.Beszéltünk 5 percig,majd mondja,hogy most itt van xy és majd vissza hív,mondom oké.Vártam egész nap a hívását semmi..Délután facen ráírok,hogy "na mi a helyzet?" meg úgy hiányzik,annyira sokat beszéltünk most meg alig,látta de nem reagált semmit :(

Este is ráírtam,hogy mi van vele.Azt is látta,de nem írt.

Ma is írtam neki,hívtam de semmi.


Kicsit rosszul esik,hogy kb le se szar :(


Tudom tényleg van sok gondja,meg intézni valója,de napi pár perce se lenne a legjobb barátnőjére,hogy válaszoljon? -.- Én pont őt nem olyannak ismertem meg,hogy ha még elfoglalt is ne írt volna vissza.

Vagy olyan sokáig tartana leírni,hogy most hadjam egy kicsit és majd jelentkezik ha már több ideje lesz vagy vmi ilyesmi.


Mondta,hogy mindig mellettem lesz és hogy nem fogom magam egyedül érezni soha amíg mi barátnők vagyunk.Hát kb 2-3 hete eléggé egyedül érzem magam.Csak azt veszem észre,hogy napról napra kevesebbet beszélünk :(



Arra gondoltam,hogy várok még 1 hónapot és ha nem változik akkor véget vetek ennek a barátságnak,mert nekem az nem barátság,hogy nem beszélünk kb semmit.

Én ott vagyok neki ha szüksége van rám,mindig öntöttem belé a lelket.

Amikor meg nekem lenne rá szükségem akkor nem foglalkozik velem :(


Várok hátha ez a "sok ügy" elintéződik neki.De ha ezek után sem fog velem foglalkozni,hagyom ezt a barátságot :(


Ti ezt hogy látjátok?


2014. márc. 23. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van kérdező, én is szintén elgondolkodtam már párszor, hogy véget vetek a "barátságunknak", mert szintén, mióta elköltözött le se bagóz. Csak nehéz, mert nekem ő volt a legjobb barátnőm hosszú évekig. De ha meg azt nézem, hogy most már mennyire nem érdeklem, hogy mindenre ráér, csak arra nem, hogy legalább havonta 1-szer (!) összefussunk, akkor mindig arra a következtetésre jutok, hogy ez már nem barátság. Mert én is azt látom, mint te, hogy másoknak ugrik azonnal, minden másra tud időt szakítani, rám meg fél órát sem, mindig van kifogása.

Úgyhogy a helyzetünk láthatod, ugyanaz és teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy mit érzel, de én is tanácstalan vagyok.:S

2014. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Munkahelyen kb 6-7 hónapja ismerkedtünk meg,de első perctől fogva nagyon jól kijöttünk,egyszerre kerültünk a munkahelyre.Aztán kiderült,hogy 5 percre lakik és örült mind kettőnk,hogy de jó.Nagyon sokat találkoztunk,munka után 2-3 órát együtt voltunk plussz beszélgettünk facen/viberen. Napról napra egyre többet beszéltünk. Sajnos egy betegség miatt,kirúgták a munkahelyről.De én mentem hozzá mindig,sokat beszéltünk.

Aztán pedig nem volt munka januárban és barátnőm sem talált semmit.Így nagyon sokat együtt voltunk.Napi 9-12 órát is volt,hogy együtt voltunk :D

Teltek napok,hetek és egyre szorosabb volt köztünk a barátság.Aztán megismerkedett egy sráccal akivel úgy volt nem fog össze jönni,mert nem jön be neki.De vhogy mégis hozzá költözött.Elmondása szerint nem szerelemes belé,csak a srác fog adni munkát neki és ezért van vele.

Ez eddig oké is(bár a kihasználással nem értek egyet) viszont azt nem gondoltam volna,hogy attól mert van köztünk távolság már nem vagyok olyan fontos.

1,5 hónap alatt találkoztunk kb 4x 1-2 órára.De akkor se tudtunk normálisan beszélni.Volt egy kisebb vitánk amit személyesen nem is tudtunk megbeszélni csak telefonon.Elviekben kibékültünk meg minden happy de azóta még annyira kevesebbet beszélünk,mint előtte.

Már nem értem mi van :(

A legrosszabb az az,hogy még ő mondta,hogy akikkel nem beszél annyit,nem válaszol ha írnak azok neki nem is fontosak.Elgondolkoztam azon,hogy lehet ide jutottam? nem vagyok fontos neki? :(

Pedig én mindent megtennék érte.

Ja meg még azt is ő mondta,hogy bármi van a barátság fontosabb és hogy rám mindig fog időt szakítani.Hát ezt vhogy nem látom.

Facen lájkolgatja a képeimet,kiírásaimat,de nem válaszolna az üzenetemre :(


Sajnálom,hogy te is ilyen helyzetben vagy :(

2014. márc. 23. 19:10
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet soknak hangzik az,hogy 1,5 hónap alatt 4x is találkoztam vele.


Viszont ahhoz képest,hogy eddig naponta-2 naponta találkoztunk 3-4 órákat plussz napi 2 órát beszéltünk összesen facebookon..szóval kb eddig 6 hónap alatt naponta 6 órát tuti beszéltünk összesen,napi szintes volt a kapcsolatunk.


Aztán ez a NAPI 5-6 óra lecsökkent ilyen HETI 4 órára kb

Én emiatt kicsit rosszul érzem magam.

2014. márc. 23. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát...igazábòl annyira még nem régi a barátságotok,hogy ezt örökké tartò kapcsolatnak lehessen elkönyvelni. Ez nem ilyen egyszerű. Ez épp a barátságotok pròbája... sok kapcsolat pont ìgy bukik meg.
2014. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sőt... ha 6-7hònapja ismerkedtetek meg,akkor néhány hete lehet csak a legjobb barátnőd..

Az én barátnőmnek is van néha nehezebb korszaka,akkor nem annyira lehet vele érdemben beszélni néhány napig,de aztán átlendül ès ő jelentkezik és tudom,hogy szüksége van rám! Van,hogy én is ìrok neki de nem válaszol egyből. De ezen nem akadok ki,azért nem ìr egyből,mert mást csinál. És? :) Attòl még szeret engem.

Szerintem a kettőtöké nem legjobb barátság,bocsi.

2014. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívott,megbeszéltünk mindent.Volt egy gondja velem amit nem mondott,csak azt akarta,ha nem foglalkozik velem akkor észhez térek.Mondjuk úgy ezt csinálni,hogy nem tudtam mi váltotta ki.Na mind1.

Most minden a régi :)

2014. márc. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!