Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » NAGYON SÜRGŐS! KÉRLEK TITEKET...

Necro kérdése:

NAGYON SÜRGŐS! KÉRLEK TITEKET HOGY SEGÍTSETEK! Hogyan tudnám a legjobb barátom meggyőzni arról hogy nem mennyen el egy kezelésre?

Figyelt kérdés
a legjobb barátom sajnos pánikbeteg és úgy döntött hogy elmegy egy ilyen kéthetes kezelésre a camponán belül valahova ahol elvileg jól fogják kezelni de nagyon rossz érzésem van ezzel kapcsolatban szerintem nem fog neki jót tenni hogy idegen környezetben van idegen emberek közt ráadásul nem mehet sehova nem telefonálhat se semmi valahogy meg kell győznöm arról hogy ne mennyen el és vonja vissza ezt mert biztos vagyok benne hogy ez csak rosszat fog tenni neki :( legkésőbb 2014.01.25 ig kell valami jól használható segítség nagyon meg makacsolta magát kivételesen nagyon nehéz beszélni vele :(

2014. jan. 22. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, mi ez, hova is megy pontosan. Utána észérvekkel meggyőzheted. Mivel nem írsz kézzelfogható dolgot, nem hinném, hogy itt hasznos válaszokat kaphatnál...
2014. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj vele!
2014. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szabad ember, szabad akarattal.
2014. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ő dolga. Elmondhatod neki a véleményedet, de a döntés az övé.

Persze azt sem ártana tudni, hogy milyen kezelés ez? Ha valami agymosás-szerű szektás dolog, akkor tényleg meg kéne próbálni meggyőzni őt. De egy sima pszichoterápia/csoportterápia nem fog ártani neki.

2014. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megkérdeztem és elmondta hogy ide megy

talassa ház

de akárhogy nézem nem túl szimpatikus hej sehogy sem tetszik

2014. jan. 23. 15:33
 6/10 A kérdező kommentje:
ezzel az az igazi baj hogy egy pánikbetegnek egy ilyen változás nem tesz jót elég sokat keresgéltem ebben az ügyben és sehol nem ajánlottak ilyen megoldást emellett az se lesz éppen jó hogy ilyen emberek veszik körül (most nem leszólom az ott lévőket!!! )
2014. jan. 23. 16:57
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Nézz szét a Thalassa Ház honlapján: [link]

De itt a Gyakorikérdések.hu-n is van hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

Én úgy látom, hogy veszélytelen hely, tagja a Magyar Kórházszövetségnek és más nemzetközi szervezeteknek is. OEP támogatással működik, TAJ kártya szükséges, ezért elvileg ingyenes, de támogatást elfogadnak.

2014. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem amiatt aggódok hogy bizonytalan hej lenne a barátom miatt aggódok mert nem tett korábban se neki jót hogy sok idegen ember volt körülötte akkor is rájött a dolog és végül jó nagy program lett dobva e miatt
2014. jan. 23. 20:21
 9/10 A kérdező kommentje:
meg az is lehet hogy valamelyik másik ott lévő esetleg belé köt és felidegesíti magát rajta mivel elég könnyen ki lehet nála húzni a gyufát és már ez is hozta elő neki ezt
2014. jan. 23. 20:24
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és így visszamenőleg ha meg tehetném vele mennék de és figyelnék rá de ott van az az átkozott suli és elég ritka a látogatás ott ez az ami még aggaszt
2014. jan. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!