Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm maga mellé ültetett...

A barátnőm maga mellé ültetett egy kibírhatatlan csajt! Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Négyes padban ülünk. A barátnőm említette,hogy maga mellé akarja ültetni azt a kibírhatatlan lányt,aki egy másik kiközösített ember mellett ül,a b.nőm azt mondta,h azért akarja maga mellé ültetni a csajt,h a másikat piszkálja vele. Én erre azt mondtam,hogy szó sincs róla a másik barátnőmmel együtt.Egyik óra után egyszer csak kijelentette,h a csaj mellé(nk) fog ülni... kiborultam. Azt mondtam,h nem fogom engedni,h mellénk üljön...na de oda hozta és azt mondta,h csak erre a napra.óra végén a barátnőm kijelentette,h mindig mellettünk fog ülni a csaj,én meg tiltakoztam. Aztán azt mondta,h nem én mondom meg h ki fog mellénk ülni... és óra közben hallottam, a b.nőm azt mondta a csajnak,h:" .....-nek pár nap kell és elfeleti/lenyugszik" -jól kibeszéltek az órán.A lány azért van kiközösítve,mert gőgös,nagyképű,büszke,bár szigorú,vallásos nevelést kap..

Bocsihogy ilyen hosszú lett :( légyszi minél többen írjatok!



2014. márc. 26. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát úgy néz ki igaza volt a barátnődnek, és ezek szerint tényleg nem te mondod meg hogy ki üljön mellétek.

Magyarul az ő szava a döntő...

2014. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MI ezzel a gond? A "barátnőd" jobban kedveli a másik csajt, mint téged. Te jobban vonzódsz a "barátnődhöz", mint ő hozzád. Van ilyen.
2014. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kriszpelló válasza:
Nem is biztos hogy teged beszeltek ki . Nekm is volt ien amikor a baratnommel osszevesztunk valakikkel ojannyira hogy elvitt az oszi a sulipszihologushoz . Azt mondta hogy ienkor amikor már nagyon haragszunk valakire akkor mar oan dolgokat kepzelunk a beszelgetesukbe ami nem is tortent meg . Igaz hogy amikor beszeltek rank neztek de mint kesobb kiderult szoba se kerultunk. Amugy meg ha a baratnod viselkedese megváltozott akkor szerintem felejtsd el ! Bocss a hibakert ck telefonrol írok
2014. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!