Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugyérzem a barátságom csak...

Ugyérzem a barátságom csak egy állca, h lehet ez mikor én mindig jo vagyok hozzá? Kibeszél, elárul stb es már bocsájtottam is meg neki, de ezuttal betelt a pohár:

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel kb.8hónapja vagyunk barátnők (egy osztályban járunk. Most szeptembrrben kerult hozzánk mindenki ujonckent nézettrá senkise foglalkozott vele csak én eleinte mutatta az angyali ártatlan arcát aztán teltek a hónapok mikor féléves barátságban éltunk a Kedvesem rá kérdezett egy napon, h vajon ez igaz lehet rolam? Ő meg elmondta, h igen igaz volt. Tehát egyszer már átvert. Most párnapja meg szintén furcsa dolgokat mond neki amiket nem ismondtam! :O pl beszelgettem egy sráccal akinek tetszem ő azt is kiakarta árulni. Ezekután már nem bizok benne, de mivel tudnék neki visszavágni
2014. márc. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy ne vágj vissza. Az ilyennek az élet vág vissza, te meg sz@rd le.
2014. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeritem mondd meg nki, hogy eleged van ebből.
2014. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon unom,h soha nem mondhatok semmit előtte,mert egybol megy és elmondja a barátomnak!!!:@
2014. márc. 27. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem 6 év barátság után árult el az egyik legjobb barátnőm. Igazából már többször is, de én marha mindig megbocsájtottam neki, mert azt hittem megváltozik. Pont ez volt a baj, tudta, hogy én mindig ott vagyok, ezért bármit megtehet velem. Az utolsó alkalommal betelt a pohár. Az igaz barát soha sem teher, kerüld el a kétszínű embereket!
2014. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!