Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tele a pohár, nem megy már a...

Tele a pohár, nem megy már a pozitív gondolkodás, ki mit csinálna?

Figyelt kérdés
3éve élek külföldön,nagy tervekkel jöttem ide ki és nyelvtudás nélkül! Kaptam munkát egy raktárban(elég kemény fizikai munka) napi 10-12óra kevés fizetés! Belefáradtam felmondtam,és gondoltam elmegyek iskolába nyelvet tanulni...sajnos olyan sok időbe telet mindent elintézni,h csak az utolsó 2hónapban tudtam elmenni iskolába! Sokat fejlődtem,de nem eleget!! Közben a tartalékaimat is feléltem,és még sok embernek tartoztam is! Nagy elkeseredettemben(mivel kellett a pénz..a sulit hagytam) és,újra visszakerültem egy hasonlócéghez! Újra napi 10-12óra....semmi életem!! 23éves vagyok itt vagyok kint,se barát se család....az otthoni emberek mindig eljárkálnak ide oda..én meg sehová,és fiatal vagyok! Nagyon bánt ez az egész,gyűlölöm,h itt kell kint lennem! Nem tudom mit csináljak! Én megakartam tanulni a nyelvet..és elmenni egy másik helyre,de így hogyan????????? Mért ilyen kegyetlen az élet??? Utálom,h ez a sorsom! Nagyon pozitív voltam,de már nem bírok.... A cégnél ráadásul,bejelentették,h nyáron nincs szabi....ajj de jó majd nézhetem facebookon ki hogy bulizik a Balatonon!!! :/ Mit csináljak??
2014. márc. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 év alatt nem kaptad meg, amiért kimentél, akkor mégis miért maradsz ott? Én is éltem külföldön, tudom, hogy milyen, amiket írtál. Kár szenvedni. Gondolom egy alap nyelvismeret megvan, innen talán könnyen megtanulhatnál itthon is egy nyelviskolában, vagy magántanárnál.
2014. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
családodhoz nem tudsz hazamenni? Esetleg ott munkát találni, vagy tanulni?
2014. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek hazamenni...és attól is,hogy nem kapok munkát! Nem tudom mi a jó,fiatal vagyok..egyik hang azt mondja..menj haza!!! A másik meg,h legyek türelmes! Mindenki jön ki külföldre,én meg hazamenjek?? Nem tudom kifejezni magamat rendesen..de biztos érted,h miről beszélek!
2014. márc. 16. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben türelmes lennék. Attól, hogy visszajössz, nem biztos, hogy mehetsz majd nyáron a balatonra bulizni, hiszen te is írod, hogy nem biztos hogy kapnál munkát, tehát nem lenne miből bulizni.

Most van munkád, jársz iskolába, légy türelmes, 23 éves vagy, előtted az élet, lesz ez még jobb is!

2014. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj be a freeganok közé odakint egy időre. :)
2014. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!