Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pár hete összevesztem e...

B.Sz.** kérdése:

Pár hete összevesztem e legjobb barátnőmmel, mert nagyon bunkó volt mindenkivel Kb ez a lényeg de van még más is. Többi lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit kéne tennem?: Már több mint 8 éve ismerjük egymást, sőt még unoka húgom is.*-* Nekem nagyon hiányzik már, de soha se tudom eldönteni hogy nekem kéne-e kezdeményezni a bocsánat kérést, vagy neki?? De ha én bocsánatot kérnék tőle: és mi van akkor ha nem is kíváncsi már rám? mert szoktam látni hogy tök jól elvan más lányokkal is!!??

MIT TEGYEK??? LÉCC SEGÍTSETEK!!!



2014. ápr. 1. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Ha egyrészt az a gond, hogy "bukó volt mindenkivel" és emiatt vesztél vele össze.. nem álltál mellé(egy igaz barát akkor is igazat ad a barátjának egy társaságban ha nincs igaza) akkor talán neked kellene odamenned hozzá, hogy "ne haragudj" (bár nem tudom a konkrét sztorit szóval ja..) másik dolog ha valóban 8 éves barátság akkor nincs esély arra, hogy nem kíváncsi rád.
2014. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az az hogy velem is bunkó volt nagyon..de azért köszii
2014. ápr. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!