Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan Győriek,...

Vannak itt olyan Győriek, vagy Győr kőrnyékiek akik szeretik a rockzenét/metalt?

Figyelt kérdés
tudom,furcsa,mért itt akarok ismerkedni,de sajnos az a tapasztalatom,hogy Magyarországon elég kevés ilyen ember van,így nem tudom,hol lehetne rájuk találni
2014. ápr. 4. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be kocsmákba, vannak helyek ahová a rockerek járnak. Például kezdheted a Bisinger sétányon az Iparos körben. Igaz én már 3 éve nem lakok Győrben, de remélem még mindig ott van a hely.
2014. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még mindig ott van,kétszer voltam,először nem volt bent senki,csak 2 csaj volt,akik maradtak kb 10 percet,és megállás nélkül a suliról dumáltak egymással,másodszor meg elég nagy tömeg volt,épphogy volt helyem,de mindenki ismert mindenkit,meg hallottam is pár embertől,hogy zavarja,hogy rockzene megy,így nehéz volt ekkora tömegben,majd próbálkozok még talán
2014. ápr. 4. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
bridgeben nemrég fellépett a kiscsillag zenekar,na elmentem,bár nem tudtam,hogy lesznek:D,ott meg az volt,hogy a férfiak karba tett kézzel álltak végig,pár nő elől úgy ugrált össze vissza,hogy nem lehetett velük mit kezdeni,többi ember meg azt sem tudom már mit csinált,asszem azok meg már ismerték egymást
2014. ápr. 4. 11:39
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nyavalgok,csak mondom,mi volt eddig velem,de hülyeség ez a szó,hogy "rocker",mintha meg lennénk különböztetve
2014. ápr. 4. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát örülök, hogy még ott van, majd én is benézek ha arra járok. :)

Egyébként ha már itt tartunk pont láttam a Novarock plakátját, ami a magyar határ mellet Ausztriában lesz.

2014. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!