Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántam, hogyan javítsam ki...

Megbántam, hogyan javítsam ki a hibámat?

Figyelt kérdés

Na arról lenne szó hogy van egy csaj akivel szoktunk beszélgetni interneten nem messze lakik tőlünk és most ahogy beszélgettünk egész jol ment minden házi munkáról milyen jól elbeszélgettünk végre volt közös témánk.

És én meg nem gondolkoztam előre és elkezdtem belemerűlni a beszélgetésbe egy témában amiről sajnos a szobatársamról volt szó,akit kibeszéltem és amikor észre vettem magam addigra már gyors el is köszönt tőlem a csaj.

Sajnos van egy nagyon rossz szokásom hogy kibeszélek mindent de túl sokat írtam róla, aztán hirtelen igyekeztem jót is írni nem csak rosszat de már késő volt.

Nem tudom hogyan tudnám ezt kijavítani és hogyan lehetnék megfontoltabb és hogyan szokhatnék le mások kibeszéléséről, mert egyértelmű hogy másokat ez nem érdekel.



2014. ápr. 5. 16:42
 1/2 Bacsika tonika válasza:
szerintem az lenne a legjob ha mindent magadban tartanál, odamennél ahhoz a lányhoz és megmondanád neki hogy "bocsánat nem szeretnélek untatni többet, beszélgetünk egy kicsit?"
2014. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálok nem beszélni másokról, és saját dolgaimról, hogy ne untassak senkit vele, de nagyon nehéz kiállni mert nincs akinek mondjam így mondom mindenkinek.

Rossz természetem van igyekszem változni.

2014. ápr. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!