Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelenthet? Nagyon...

Ez mit jelenthet? Nagyon furcsálom.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel egy pár honapja össze vesztünk és pénteken békültünk ki. Ugyanolyan jó barátnök vagyunk.Ma szakított a barátjával akivel 8 honapja eggyüt voltak mert rájött hogy folyamatossan csalta őt.És most ki találta azt hogy irjuk ki a netre hogy mi eggyüt járunk.Nehezen belementem.Majd van egy játék ahol lehet ismerkedni pozokba menni.ottt szerelmes pozokba hivott.Mentem vele.Ő azt mondta hogy holnap a suliban lesmásol majd engem. és az lessz a profil képe.Nagyon meglepödtem.Mert nem ilyen volt.Ilyet soha nem csinált volna stb.Eddig nem volt bisex.MA kijelentette hogy ő az. 2 éves vagyunk legjobb barátok.Én nem vagyok.bisex.Vagyis hát kicsit gyanakodom.Miért közeledik igy? Nem értem.Meg ugy hiv hogy husiiim.Stb.Meg ugy ebszél velem mintha járnánk.


14/L



2014. ápr. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes beléd.

Esetleg veled próbálja pótolni még a barátja által keletkezett űrt. :)


13/L

2014. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzel iránta ilyesmit, azt jobb vele gyorsan közölni.
2014. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy nehezen viseli a barátjáról kiderült igazságot, amit nem tud rögtön elfogadni, feldolgozni. A teljesen új és váratlan helyzet miatt - mivel megoldást nem talál - zavarodottságában átgondolatlan kényszermegoldásokat talál ki, esetleg azért, hogy azzal visszajelezhesse a volt barátjának, hogy meg tud állni a saját lábán nélküle is. Mivel idővel tisztázódna benne ez a zavar, nem lenne jó vége, ha ti most összehabarodnátok, valószínűleg megbánná. Neked, mint barátjának azzal kell foglalkoznod, hogy megbeszéljétek ketten, hogy mit érez a barátnőd az exe iránt, csak simán beszélje ki magát, ha még sírna is, az annál jobb; csak adja ki magából a csalódottságát.

Persze ez csak egy fikció, így nem kizárt, hogy tévedek. Viszont neked, a szokatlan viselkedése miatt szem előtt kell tartanod ezt az eshetőséget is. 20/f

2014. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem össze van zavarodva.Meg amúgy is nagyon menő mostanság divat leszbinek lenni.Általában ez feltűnő jelenség és fiúk erre nagyon gerjednek.Illetve az exét is féltékennyé akarja tenni vmilyen szinten szerintem.


A legjobb barátnőm engem: drágámnak,kicsimnek,szerelmemnek szokott hívni.Ölelget puszilgat.De eddig nem tudok róla,hogy a lányokat is szereti :D

Most is van egy srác akivel jár.


Amúgy a legtisztább az lenne ha leülnétek ketten és megbeszélnétek ezt az egészet,hogy most ezt miért csinálja.Olyan sincs hogy vki nem az és egyik napról a másikra eldönti,hogy ő biszex. Meg fiatalok vagytok,tengenek a hormonok.

2014. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz korban vagytok. Első kérdés: mi a bánatnak kell egy ennyi idős lánynak párkapcsolat?

Amit csinál, egyértelműen nem normális dolog. Azt hiszi, ezzel féltékennyé tudja tenni a barátját, de ezzel nem fogja ezt elérni. Mondd el neki, hogy számodra ez kellemetlen, Te nem a szerelme, hanem a barátja vagy.

2014. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utcsó jól mondja. És azt se feledd, hogy ami egyszer felkerült a netre, az ott is marad! Egész életedben nem fogod tudni lemosni magadról a foltot, hogy 14 évesen leszbi kapcsolatot ápoltál. Mit mondasz majd a lányodnak, ha buliba akar menni? Vagy ki akarja próbálni a szexet egy lóval? Semmitől nem tilthatod majd, hiszen ilyen példával jártál elöl.
2014. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!