Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jövök ki túl jól az...

Nem jövök ki túl jól az osztályommal, viszont adódott egy másik lehetőség. Mit tegyek? (mese lenn)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én tavaly felvételiztem, és bejutotta egy jó nevű gimnáziumba, ami kemény, meg jó is meg amit akarsz, de a szelleme abban merül ki, hogy: a tanuló elmegy az iskolába, ahol a tanár tanítja a tanulót, aki megtanultja, amit a tanár tanít neki. Itt összehaverkodtam pár csajjal, jóban vagyunk, de nem az az életre szóló barátság.

Viszont a legjobb barátnőm egy másik suliba jár, és mesélt róla. Ott minden sokkal szabadabb, pörögnek, az emberek nyíltak, a tanárokkal lehet beszélni, sokkal több lehetőség is van. Jártam ott többször is beszéltem diákokkal, tanárokkal és... beleszerettem ebbe a suliba.

És mivel én nem éreztem igazán jól magam a mostani sulimban (de nem volt véres a helyzet, én nem beszéltem azon a négy emberen kívül senkivel szinte, és ők se velem), ezért végigcsináltam az egész felvételi procedúrát, megint. Most a biztos bejutási ponthatáron belül vagyok abban a másik suliban, viszont jobban összebarátkoztam a jelenlegi iskolai osztálytársaimmal. Bár csak egy részével, de köteléknek kötelék.


Egyelőre azt hiszem, elmegyek, de nem vagyok biztos magamban, de kíváncsi vagyok arra, hogy ti mit tennétek a helyemben? Nagy segítség lenne, előre is köszi és bocs a sok szövegért. :)


Azt zárójelben megjegyzem, hogy egy tizenöt éves lány vagyok. Mielőtt még lemarad :)


2014. ápr. 7. 15:47
 1/3 Zsófia Tóth válasza:
Én a helyedben mennék, de neked kell eldöntened.
2014. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened,hogy akarsz maradni vagy sem.Megéri e maradni vagy sem.


Helyetted nem tudunk dönteni.


Én átmennék amúgy abba a suliba a leírtak alapján.

Én is jobban szeretem a családiasabb,nyitottabb sulikat.Miénk is olyan volt,mondjuk kb 360 tanulója volt.A tanárok ismertek kb minden diákot személyesen.Nagyon jó suli volt.Szerettem oda járni.Csak volt 2-3 tanár aki nagyon rosszúl tanított és kivételeztek.De összeségében jó suli volt.

2014. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :)


amúgy én nem arra szerettelek volna megkérni titeket, hogy döntsetek helyettem, hanem a véleményetek vagyok kíváncsi :9

2014. ápr. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!