Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem merem elmondani a...

Miért nem merem elmondani a szüleimnek, hogy van 1 barátnőm és nagyon szeretem? Amikor moziba mentem vele akkor is azt hazudtam nekik, hogy haverokkal megyünk közösen filmet nézni.

Figyelt kérdés
Amikor moziba mentem vele akkor is azt hazudtam nekik, hogy haverokkal megyünk közösen filmet nézni.
2014. ápr. 10. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre mi szerinted honnan tudhatnánk a választ?
2014. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fognak túl szigorúan?

Netán attól félsz,hogy azt nem fogadják el,hogy kapcsolatod van,vagy konkrétan a barátod.

2014. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerimtem ezt inkább magadtól kéne megkérdezned,nem gondolod?Amúgy mi van abban szégyelnivaló,hogy a barátnőddel vagy??
2014. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem vagy azért mert te magad sem tudod hogy el e akarod mondani vagy szégyenled saját barátnőd de figyu szedd össze magad vidd oda a lányt hozzátok és mutazsd be szüleidnek ne félj örűlni fognak
2014. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!