Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? OMG

Pocahontas12 kérdése:

Mit tegyek? OMG

Figyelt kérdés

Na szóval. Nekem elég nehezen megy egy közösségbe beilleszkedni,elsősorban ilyen emberektől várok választ...

Ebbe a tanévbe mentem új suliba,és nincs nagyon egy barátnőm se... Sokkal másabbak mint én,más a fontosabb nekik, stb. Szóval az ő személyiségük ellentétje az enyémmel. Nem akarok miattuk megváltozni,és 5 fél évig kell még osztálytársuknak lennem... Nincs semmi közös téma,amiről beszélgethetnénk,és le is néznek ráadásul,így még jobban nincs esélyem. Pár lánnyal beszélgetek egy kicsit,de ők is nagyrészt lenéznek :( Ez elég szar érzés,na mind1. Mit tehetnék??? :(



2014. ápr. 12. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én évekig feküdtem a padon így. Szóltak hozzám, de mások voltuk ezért téma hiánya lévén nem történt meg a közeledés. Béke maradt. Kegyetlenül, sorvasztó nyugalom, és béke. Egyetlen egy dolog ami a jó út ha megerőszakolod magad, és legyűröd a félelmeidet. Ha nincs is közös témátok legyél kedves, segítőkész. Akár verbálisan is, ne kukulj. Mutasd meg, hogy értékes ember vagy. Legyél bátor, és őszinte. Tedd amit tudod, hogy tenned kell, de nem merted eddig. Csak addig lesz kellemetlen míg meg nem teszed. Utána jön a felszabadulás. :P Én is minden pillanatban várom az izgalmas, idegesítő, gyűlölet keltő pillanatokat, hogy áttörhessem az akadályokat, mert ledönteni a falakat király érzés. :] Merj élni.
2014. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) De mit tegyek,ha rám se néznek?
2014. ápr. 14. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!