Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egy fiút úgy nagyon...

Lehet egy fiút úgy nagyon szeretni mint csak barátot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2014. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Eddig úgy tapasztaltam, hogy igen. Van pár fiú barátom több éve, mégsem érzek semmi különöset irántuk. Ez is azt bizonyítja, hogy igen.:)
2014. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért vannak kétségeim mert van egy barátom aki nagyon fontos nekem és sokat hiányzik ha nem találkozok vele meg ilyenek ...ő az egyik legfontosabb ember az életemben és felnézek rá , teljes mértékben megbízok benne ,nagyon jól elvagyok vele ...és csak úgy gondolok rá mint egy barát , de múltkor egy másik (lany) barátjával volt és képeket raktak fel ahogy hulyeskedtek meg ilyenek és konkrétan féltékeny lettem erre a csajra h milyen jóban vannak...nagyon rosszul esett h vele barátkozik és velem meg nem találkozik annyit ......és ez gondolkodtatott el h ez meg részemről csak barátság vagy több..
2014. ápr. 14. 22:04
 4/4 anonim válasza:
Nekem van 2 lány barátom, akikkel mindent megbeszélünk. Mindent. Többször lett volna alkalmunk arra is, hogy esetleg szexeljünk, de meg sem fordult a fejünkben, hogy "bizony, de jó lenne" ... mindent tudunk egymásról, sokszor többet, mintha együtt lennénk. Szeretjük egymást, de kizárólag mint barátot. :) Üdv: 20F
2014. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!