Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta, nem tudna szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, nem tudna szeretni, csak mint ahogy most is, barátot, akkor hagyjam? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi azt mondja, hogy szeret, mint barát, de nem tudna szerelmes lenni belém.. Az utolsó 4 hónapban viszont csak velem találkozgat, nem feküdtem le vele, de ha találkozunk, van köztünk több is.. ő keres mindig..
2012. jan. 14. 14:59
 1/3 anonim válasza:
ne add fel mert bánni fogod...
2012. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ő maga sem tudja mit akar.Szórakozni,időt tölteni teljesen jó vagy.4hónap alatt még arra is béna volt, hogy lefeküdjön veled...

Szerintem nem férfias...kis mimóza...

2012. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő lekefüdne velem, de én nem akartam...
2012. jan. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!