Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek szükségük van egy barátra vagy csak egy emberre akivel beszélhetnek?

Figyelt kérdés
Kor nem számít. Mert néha nekem is jól jön egy ember akivel lehet csevegni. Ha pl nem megy egyedül a fogyás vagy valami gond van az életeddel vagy csak szerelmes vagy egy emberbe és akarsz róla beszélni stb.

2014. ápr. 19. 15:11
 1/4 anonim válasza:

Nekem is jólesne ha néha tudnék valakivel beszélgetni, így online !

De akkor tényleg írj vissz, ha írok, kérlek :)

Egyébként hány éves vagy ? Fiú v lány ?

2014. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak itt, köztük én is, de csak személyesen beszélgetnék. A neten hosszabb beszélgetésekbe többet nem megyek bele, hagytak már elégszer faképnél. F
2014. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs értelme a netbarátságoknak. ebből kifolyólag a lakhely igencsak korlátoz. barátok nekem nem kellenek, de jó lenne valaki, akivel közösen lehet problémákat megoldani és elviselhető ember.
2014. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firedoom ***** válasza:
Csinalni kellene egy oldalt ahol az osszes beszelgetni vagyo ember talalhatna maganak ertelmes taraasagot ;)
2014. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!