Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van Pécsett értelmes, művelt,...

Van Pécsett értelmes, művelt, húszas éveiben járó ember, aki szívesen beszélgetne/barátkozna 24 és 25 éves barátnőkkel?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés nem felszínes embert ismerünk csak sajnos, akivel tényleg lehetne értelmesen szót váltani, különösen a korosztályunkból, pedig lenne rá igényünk, hogy több értékes egyént ismerjünk meg! :) Szeretjük a természetet, a rockzenét, elgondolkodtató könyveket-filmeket, illetve egyszerűen beülni valahová és egy jót beszélgetni, stb-stb.


NEM szerelmi-, vagy szexkapcsolatot keresünk, pusztán barátit!!



2014. ápr. 22. 19:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Remélem, mindenkinek válaszoltunk, igazság szerint időnként én lépek be, időnként a barátnőm, amolyan közös profil lett ez. :)


Igen, természetesen lehet csatlakozni, nagyon szeretnénk olyan embereket megismerni, akikkel egy hullámhosszon vagyunk, úgyhogy szívesen fogadunk kérdéseket itt, vagy privátban továbbra is, köszönjük, ha írtok! :)

2014. máj. 2. 17:16
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem, nekem még nem válaszoltatok.

#9 voltam.

2014. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést még nem láttam, de nagyon megtetszett valami miatt :) Úgy elmennék valahova (ahol ti is ott vagytok) beszélgetni veletek, hogy azt nem hiszitek el :D Szerintem lenne közös téma bőven. Csak az a bibi, hogy a Balcsi parton vagyok. Életemben 1x voltam Pécsen az egyetemen kb. egy hétig. 24 vagyok egyébként.


Lehet írok privátot. Ha most nem is, de egyszer majd talán összefutunk és ha szerencsénk lesz, akkor még aktuális lesz a téma :))

2014. máj. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ebéd elek ***** válasza:

én úgy érzem, h 90%-ban megfelelek a kiírásnak. a gond az, hogy pécsi illetőség-deficitem van *kacsintás.


ha van kedvetek, leírhatnátok, hogy miről szeretnétek beszélgetni, konkrét film/könyv/zene címekkel együtt

2014. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem vagyok se művelt, se inteligens, de szeretek beszélgetni szinte bármiről. És még pár hétig pécsen is vagyok :-)
2014. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Sziasztok! Lehet még "jelentkezni" vagy annyi barátnőt találtatok, hogy már nem értek rá? :D
2014. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lemaradt, hogy L/23
2014. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hardy Weinberg ***** válasza:
Még mindig kerestek?
2015. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!