Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ex barátnőm megszült, ti...

Ex barátnőm megszült, ti gratulálnátok?

Figyelt kérdés

Sok konfliktusunk lett a múlt évben és befigyelt egy 3 személy is, szerintem ő tett keresztbe az egésznek, szerinte nem, egyszer leültünk beszélni, én kezdeményeztem, látszólag minden ok is volt a beszélgetés után.

Aztán után mindig csak én kerestem őt, kétszer írtam rá, az idő telt, karácsonyra semmi üzenet, semmi... Ő törölt facen, ez egyértelmű jelen volt, hogy hallani nem akar rólam többet... Én letiltottam, hogy éreztessem vele, hogy nem haltam bele.

Nah, most megszült... Ti ezek után gratulálnátok neki? Nem akarok tőle semmit soha már, de azért izgat a kérdés.


2014. ápr. 23. 08:32
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk a számát is töröltem közben... De azért érdekelnének a válaszok. :)
2014. ápr. 23. 08:37
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Latom, hogy nagyon szeretnel neki gratulalni... de NEM kellene, szerintem , teljesen egyertelmu, hogy o lezarta az egeszet... a" mardjunk baratok szakitas utan"--t egy jobaratom fogalmazta meg a legjobban (nekem): azt jelenti, ha 5 ev mulva veletlenul osszefutunk az utcan nem kopjuk le egymast ! :) eld te is az eleted! Persze ha nem birosd ki irj neki egy sms-t, vagy ket mondatos emailt, de nem hiszem , hogy valaszolna. :)
2014. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem!
2014. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
nálunk fordított volt a helyzet.. én nem kívántam az exemet a hátam közepére se, de nem kapcsolt, aztán apa lett. Én nem gratuláltam neki
2014. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igazad lehet... :)

Igen, én voltam az, úgy érzem, aki őszintén ragaszkodott a barátságunkhoz, nem ő és ezért sokszor léptem, de ennek már vége...

Nekem még nincs gyerekem, sajnos volt egy vetélésem, a kapcsolatunk ezután romlott meg végleg. Ő rögtön a vetélésem után esett teherbe és meg sem mondta, hogy terhes... Ezzel éreztethetném, hogy nincs bennem emiatt rossz érzés, de a történtek után minek is gondolkozom ezen?

Ahogy leírom, hogy még azt sem mondta el, hogy jön a már megszületett baba, akkor minek is gratulálnék? Csak az a baj, hogy egy vad idegennek is gratulálok, szóval én nem vagyok ilyen. De lehet ő már távolabb van, mint egy idegen, sőőőt, távolabb van...

2014. ápr. 23. 08:57
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem úgy ex, hogy én pasi volnék... Nők vagyunk, ez nők közti barátságról írok.
2014. ápr. 23. 09:04
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora jellemtelenség (enyhe kifejezéssel élek) után, hogy a harmadik ott volt, sokkal előbb már, mint ahogy magának vagy neked bevallotta volna, így nem. A nő bizony ilyen. Fehér holló aki korrekten intézi a párváltást, plusz ha egy kiegyensúlyozott barátság (haha) megmaradt volna, akkor, úgy, a kettő együttállása mellett el tudnék képzelni egy gratulációt, de így..? Így soha.
2014. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
MIND A KETTEN NŐK VAGYUNK!!! Ez egy barátság volt, nem párkapcsolat! A kategória is ez, nem?
2014. ápr. 23. 09:18
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem két exem van ugye a legelső barátnőmmel voltam együtt eddig a legtöbbet több mint 4 évig 20 éves voltam amikor szakítottunk, ő akkor volt 22 ő nem sokkal szakításunk után szülte meg kisfiát, mivel a szakításunk egyik oka az volt hogy megcsalt.

Nem gratuláltam neki, de amikor találkoztunk nem haragosan beszéltünk egymással.


Az utána lévő barátnőm akivel tulajdonképpen csak fél évig voltunk együtt, neki gratuláltam amikor tavaly megszületett a kislánya, neki csak azért mert oké hogy a szakításunk nagyon fájdalmas volt részemről legalább is, mert nagy szerelem volt, de mi hihetetlen módon veszekedés nélkül megbeszéltük a dolgokat és maratunk barátok a mai napig is.


Azóta már van barátnőm, az egyik barátnője a legutóbbi exemnek, tehát ezért is működik jól a barátságunk.


A te helyzetedben én sem gratulálnék, de ezt csak te tudhatod mit akarsz.

2014. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ah, akkor ezt oda kéne írni. Az embereknek ismeretlenül nem egyértelmű az, ami számora magától értetődő. Tégy érzésed szerint, önérzetedet félretéve. Nehéz, tudom. Nálam a megnyilvánulás (gratuláció) felé hajlana a mérleg.
2014. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!