Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám lekoptatni a...

Hogyan tudnám lekoptatni a legbunkóbb embert, akit csak ismerek?

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött, hogy egy utcában lakunk. A családja nem túl intelligens, nem is köszönnek. Egyszer írt facebookon, hogy megnézném-e az új számítógépét, mert nem jó. Megnéztem, mondtam neki, hogy vigye szervizbe, mert cserélni kell. Kb egy hét múlva jött velem szembe, a fejét is el akarta fordítani, de én már kinyitottam a számat, mire kapcsoltam, és ha már ráköszöntem, megkérdeztem, mi van a géppel. Pár hónap múlva kocsival indultam épp, mikor megláttam egy másik utcabelivel őt, akivel jóban vagyok, hát megálltam nekik. Ezután pár nappal egyedül ment az utcán, de már furának éreztem volna, ha neki meg nem állok meg, így felvettem. Na ezek után minden reggel bevárt a ház előtt és jön velem. Eddig még nem is lenne gond, bár én nem ajánlottam fel neki egy szóval se, hogy rendszeresen elviszem. Egy konditerembe járunk, amióta elkezdtem edzeni és elkezdett olyan időben járni, hogy haza tudjon velem jönni, én munka után járok. Semmi bajom a szteroidozókkal, de ő egy iszonyatosan buta és bunkó ember, aki ráadásul el van szállva magától, mert szálkás meg izmos, csak éppen az nem a saját munkája, hanem a cuccé. Itt kezdődtek a gondok, elkezdett beszólogatni, hogy mért nem nyomom többel, parancsolgatott, vizet akart hozatni magának, nem pakolta el a súlyokat, hogy majd én elrakom. Mások, akik később ismertek meg odabent, utólag mondták is, hogy azt hitték kezdetben, én is olyan beképzelt bunkó vagyok, mint ő, mivel "haverok vagyunk" Volt olyan is, hogy amikor túlóra miatt később mentem, edzés elején rám szólt, hogy aznap csak egy izomcsoportra eddzek. Kérdeztem miért, erre rám ordított, hogy azért, mert nem akar megint éjszakára hazaérni. Nem egyszer volt rá példa, hogy mivel én akkor értem be, amikor ő végzett, megvárt, mert nem akart buszozni, elkérte a kocsi kulcsát, hogy addig hallgat zenét, és mire kiértem, tele volt firkálva a szélvédő meg a kocsi oldala, mert ő unatkozott. Olyat is hallottam, hogy amikor edzés után rokonokhoz mentem és így nem tudott velem hazajönni, egész délután azt kiabálta a teremben, hogy hogy utálja az ilyeneket, miért nem tudok vasárnap menni a hülye rokonaimhoz. Van még egy olyan szokása, hogy mivel ő az utcánk végén lakik, én meg a közepén (kb 150m) minden alkalommal rám parancsol, hogy vigyem őt hazáig. Persze nem szoktam, olyankor mond valami bunkót, de másnap reggel megint a kapu előtt vár. Olyan is volt, hogy végig ütögetett, miközben én edzettem, mert őt "felpörgette a cucc" már nagyon ideges voltam, de nem csináltam semmit, nem akarom kizáratni magam, mert a legjobb terem, amit ismerek, edzés után a parkolóban viszont jól megvertem. Szóval nem félek tőle, erősebb is vagyok, jobban is verekszem, egyszerűen csak valahogy finoman szeretném levakarni.

2014. ápr. 24. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Várjál..megverted,de ő még mindig tapad rád?
2014. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én autómba biztos nem ülne be reggelente! Mosolyogva kiintenék köszönés gyanánt és továbbhajtanék. Ez a szitu nonszensz, ne hagyd kihasználni magad!
2014. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a megverés igazából egy gyomros volt, amiért ütögetett végig odabent, aztán mivel vissza akart ütni, beletérdeltem, azután leállt. Az a baj, hogy akármekkora tahó is, megsajnálom. Azt nem írtam le, most 19 éves és kisgyerek korában meghalt az apja. Ha bármi van, rögtön arra panaszkodik, hogy milyen szörnyű élete van, meg hogy öngyilkos akar lenni. Semmi közöm az apja halálához, nem tartozom neki semmivel, de mégis sajnálom, bármekkora szemét is.
2014. ápr. 24. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csicska vagy. A kérdés, hogy ha nem félsz tőle, és nem akarsz csicska lenni, akkor miért hagyod?
2014. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy érzelmileg zsarol. Mondhattad volna.

Vagy kemény leszel, és beszélsz vele, vagy maradsz puha és csicska. Ez csak a te döntésed.

2014. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A csicskája vagy. Azt lehet kihasználni aki hagyja.
2014. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!