Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol....

A legjobb barátnőm elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van legjobb barátnőm és még egy lány. Ugye 3-as barátságba valaki mindig háttérbe szorul, ez esetben én. Eddig tök jól meg voltunk, de valahogy hozzánk társult ez a másik csaj. Különösebben nincs vele semmi bajom, csak észrevettem, hogy kezdi elvenni tőlem a barátnőm. Már nem is beszélget velem, szünetekben csak a másik lánnyal van, órákon soha nem ül mellém, ha meg igen az kivételes alkalom. A csajban semmi ilyen szándék nincs, hogy elvegye tőlem a barátnőmet, de úgy tűnik sikerül neki. Mit tehetnék? Az biztos, hogy nem engedem el a legjobb barátnőmet, mert nagyon fontos nekem! Kérlek adjatok tanácsokat! Köszönöm előre is. Elnézést az össze-összevisszaságért.
2014. ápr. 24. 21:25
 1/3 anonim válasza:

Talán a felfogásodon kellene javítanod.

"Az biztos, hogy nem engedem el a legjobb barátnőmet"-ez milyen önző mondat már? Miért baj az, hogy kicsit kitágul a világa, barátkozik a másikkal? Mondhatom, te vagy a barátnők gyöngye, hogy ki szeretnéd sajátítani. Ha jobban belegondolok, talán oviban csináltuk legutoljára ezt: "ő az én barátnőm", "ne barátkozz vele, csak velem".

Attól, mert barátkozik mással is, nem fogod elveszíteni. Ha pedig igen, akkor gondolkozz el rajta, hogy vajon igazi barátság volt?

2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanígy voltam mint te, legjobb barátnők voltunk, de jött egy új lány és engem teljesen elhanyagolt. Nagyon magam alatt voltam. Teljesen megváltoztam, egy senkinek éreztem magam:S De ha már nem is beszélget veled, az már nem jó jel. Szerintem ne hidd azt, hogy a csajban nincs ilyen szándék, mert biztos van sőt szerintem direkt csinálja. Én rájöttem, hogy ez nem volt igaz barátság, szerintem te is lépj túl rajta és ne erőltesd! Nehéz, de tapasztalatból mondom..
2014. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Nem úgy értettem, hanem nem akarom, hogy szétszakadjon a barátságunk. És igazad van, önző vagyok.

Köszönöm mindkettőtöknek.

2014. ápr. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!