Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan távolodhatnék el egy...

Hogyan távolodhatnék el egy barátnőmtől aki depresszióba sodort és szép lassan tönkretesz?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ilyenkor meg kell válni a barátoktól. Most nekem viszonylag könnyű dolgom van mert most érettségizünk és így ritkábban fogunk utána találkozni. De biztos keresni fog. Meg amúgy is azt terveztük, hogy nyáron agyon bulizzuk magunkat. De én olyan szinten vagyok vele, hogy már az érettségim eredményét se akarom közölni vele azt meg, hogy hova vettek fel végképp nem. De, hogy ilyen szinten eltávolodjunk le kellene törölnöm magam facebookról meg telefonszámot kellene cserélnem.

Hogyan lehetne ezt egyszerűbben megoldani és úgy, hogy azért érezze, hogy ő tehet erről? Mert eddig akárhányszor próbáltam vele arról beszélni, hogy mennyire megaláz és mennyire igazságtalan akkor mindig azt mondta, hogy én rosszul látom és, hogy hogyan lehet ilyen gonosz, hogy ezzel vádolom őt.

Pár hónap alatt már teljesen elgyengített. Míg ő ezt látva egyre jobb lett. Szóval nagyobb lett az önbizalma, erősebb lett stb... mintha az én elszívott erőmet hasznosítaná a maga javára.

Mit tegyek?


2014. ápr. 24. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki még egyszer hogy mi a gondod, és hogy ne keressen többet mert csak tönkre teszitek egymást és inkább szeretnél szép emlékeket őrizni róla. Ha finoman közlöd, lehet, könnyebben elfogadja.
2014. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is "szakítottam" a volt legjobb barátnőmmel. Egyszerűen volt az a pont, mikortól már nem hogy nem hiányzott, de nem is akartam látni. Hidd el, ha külön suliba jártok, alig lesz alkalmatok találkozni. A telefont nem veszed fel, facebookon nem válaszolsz, esetleg letiltod, vagy magad törlöd... És meg is szakadt minden kapcsolat.
2014. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!