Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rossz ajándék? Más ötlet?

Nagyon rossz ajándék? Más ötlet?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomat /fiú/ ballagtatom szerdán. Ajándékot nem vettem neki, hanem vettem vászont, festéket, és festettem neki egy képet, amin egy olyan figura van, amit én találtam ki és gyakran festem és neki is tetszik.

Amikor a barátaim megkérdezték, hogy mit veszek neki, mondtam, hogy festettem neki, mire ők elkezdtek röhögni. De tényleg kiröhögtek.

Azon gondolkozom, hogy talán veszek valami mást inkább, csak én sose voltam jó ajándék vásárlásban, főleg ha fiú az illető, akármennyire is ismerem.

14/L


2014. ápr. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ajándék! Biztos örül majd. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak, én pl. pont a snassz, vásárolt ajándékokat nem szeretem.
2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszi!:)
2014. ápr. 26. 21:50
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jó ajándék! Nehogy valami bolti kacatot adj neki, hiszen az olyan személytelen, azonban egy festmény, amit te magad készítesz szívből jön, és többet ér bárminél. :)
2014. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. máj. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!