Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom előtt ciki dolgot...

Haverom előtt ciki dolgot csináltam részegen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete történt velem egy roppant gáz dolog. Életembe így még nem rugtam be, mint akkor. Nem szoktam inni, de sajnos becsúszott egy olyan dolog, amikor is nem emlékszem mindenre. Egyik legjobb haverom segített hazajutni, viszont össze hánytam magam, ami egy dolog.. Viszont emlékszem valami olyanra, hogy mondtam neki, h "nagyon kell pisilnem". Rémlik valami olyan, h előtte pisiltem... Nagyon cikinek érzem... Hogy tudjam meg, h ez megtörtént e? Tegyek valamit, vagy ne feszegessem ezt? Roppant cikinek, és gáznak érzem az egész történetet...

22F



2014. ápr. 26. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy lehánytad magad, az egy dolog, kellemetlen, de ez van. A pisilés meg nem ciki szerintem, én is támasztottam már meg havert hátulról, mikor részegen pisilt, meg engem is támasztottak már, nem néztük a másikat még akkor sem és nem hiszem, hogy ő is direkt lesett volna, vagy ha igen, hát ... na mindegy is.

Szerintem ne feszegesd a dolgot, köszönd meg neki legfeljebb, hogy hazavitt és kész.

2014. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt már következő nap megköszöntem, mert nagyon nagy segítség volt részéről...
2014. ápr. 26. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel, ebben nincs semmi ciki. miért pl kollégium zuhanyzóban is minden nap látják egymást meztelenül a haverok, vagy egy sportöltözőben, mégsem ciki
2014. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az más, átöltözni én is átöltözök bárki előtt, vagy zuhanyzás se zavar, meg semmi ilyesmi.. csak ez vhogy más... vagy én aggódom túl a dolgot?
2014. ápr. 27. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Hallod. Én egyszer a spanom házában egy szűk körű baráti buliban nem azt mondtam hogy nagyon kell pisilnem, hanem konkrétan eltévesztettem egy folyosót részegen, és kimentem az előszobába a cipők közé lehugyozni a falat. Azóta erre szoktunk koccintani a nagyobb bulik előtt.


Komolyra fordítva a szót, attól függ, hogy mennyire jó barátodról van szó. Ha egy egyszerű haver, akkor igen, gáz. Inkább hagyd el a francba, úgyis elfelejtik, kevesebb idő alatt mint gondolnád. Ha jóbarátodról van szó, akkor nem gáz. Részeg voltál, ő meg kisegített. Máskor lehet hogy pont fordítva lesz.

2014. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

ez egyáltalán nem ciki.én tescó parkolóban hugyoztam úgy,hogy haverom 20 centiről nézte,hogy mit csinálok,mert már nem látott XD

másnap röhögtünk egy jót rajta,meg leb*ziztuk egymást,ennyi igazából,nem csinálunk az ilyenekből nagy ügyet.

2014. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat.

Hát igazából én is segítettem már rajta, de akkor nem részeg volt, de az alap dolog, de ezt picit másnak érzem... Remélem ő is így gondolja, mint Ti! Bár nem érzem, h neheztelne rám.

2014. máj. 1. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
te hogyan segítettél rajta?
2014. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egy sérülése után segítettem hazajutni neki
2014. máj. 1. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor nem is értem, miért tartod cikinek... mi józanul is szoktunk egymás előtt
2014. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!