Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? Hogy tudnék...

Mit kéne tennem? Hogy tudnék választani?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel tök jóban vagyunk, vele vagyok suliban is a legtöbbet, de nemrég elmentünk egy kirándulásra, ahol 4 másik lánnyal voltam mert a barátnőm nem jött. Ott velük tök jól elvoltam, és kérték, hogy amikor megyünk osztálykirándulásra legyek velük a kocsiban. De azt mondták a barátnőmet ne hozzam, mert kb. mindenki utálja.

Nem akarom a barátnőmet megbántani, mert azt mondtam vele megyek, de szívesen mennék velük is, mert nagyon jó fejek!

Hogy tudnék dönteni?



2014. ápr. 27. 10:17
 1/4 Fenx válasza:
100%
az én szemembe ez a kérdés abszolút eggyértelmű de persze ez a te döntésed, hogy merre húz a szíved...ált. iskolában pont ilyen szituban voltam, hogy a legjobb barátnőmet kb senki se bírta mert kicsit különbözött másoktól, csendes volt stb...és mikor a "kemény" mag csalt volna a bandájukba én is nyilván szívesen mentem volna a nagy vagányokkal...de tudtam, hogy az fájna a barátnőmnek, sőt mivel szerettem alap volt, hogy nem akarok egy olyan társasággal lógni, akik nem kedvelik azt, akit én...ha annyira akarnak veled barátkozni, akkor fogadják el a barátnődet is...nem kényszeríthetnek választásra... a barátnőd azt fogja érezni, hogy cserben hagytad a többi lány miatt...és lehet egy ilyen lépés miatt elveszítessz egy igaz barátot pár felszínes átmenti dolog miatt...bár ha a másik csajok is normálisak, akkor szerintem nem kell félned, hogy nem kedvelik meg a barátnődet, mert ha téged bírnak akkor őt is kéne...bár ez csak az én logikám remélem jól döntessz :) sok sikert
2014. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őt pont azért nem szeretik, mert kicsit nagyszájú, meg ők azt mondták mindenkit lenéz. A lányok akik magukkal hívtak inkább a kevésbé menők közé tartoznak, de nem is tudom, néha úgy érzem hogy a barátnőmmel annyira különbözünk. Ő folyton pasizik bulizni jár, minden hétvégén mással van, az elején nem bírtam, de már megszoktam. Ezért is nem tudok most dönteni.
2014. ápr. 27. 11:26
 3/4 Fenx válasza:
most írtad le a lényeget, hogya jelenlegi barátnődet "megszoktad"... azokból amiket írtál nem is értem miért vele barátkozol, főleg ha ennyire különböztök, ha ő ennyire más akkor csak a rossz irányba fog vinni, én úgy látom a kommentedből, hogy te is inkább a normálisabb csajokat választanád, meg szerintem is az lenne az ésszerű. Egy ilyen barátnőre nincs szükséged, bár szerintem nem is érzed igazán barátnőnek csak "elviseled", mintha nem lenne más. Itt a lehetőség légy nyitott
2014. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tudom hogyan lettünk ilyen jóban, de nagyon sokszor érzem azt hogy teljesen különbözünk.
2014. ápr. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!