Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a legjobb fiu...

Mit vegyek a legjobb fiu barátomnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
13 éves és én lány vagyok nem nagyon tudom hogy minek örülne igazán jó persze csokit azt biztos hogy kap de nemtudom mi egyébnek örülne. Vicces fiu és szerény nem ilyen nagyra vágyó...

2014. ápr. 29. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a legjobb fiú barátomnak mindig valami vicces dolgot vettem. Mivel nem voltak egymás előtt titkaink, sem határok nem voltak köztünk, mindig kapott egy olyan tárgyat ami megnevettette vagy zavarba hozta. Én például nem szégyelltem neki egy doboz óvszert vagy hasonlót adni. 13 éves fiúnak persze más, de el tudom képzelni, hogyha használni nem is fogja egyhamar, de sokáig téma lesz az ilyesmi. Ha meg valami ,,normálisabb" ajándékot szeretnél, nagyon jó ötlet pl a személyre szabott póló, egy képpel rólatok vagy valamiről amit szeret, amikor én ilyet adtam egy fiúnak a kedvenc autója volt rajta a nevével. De ha pénz terén megengedheted akkor vehetsz valami kütyüt, pl mp3, fülhallgató, vagy esetleg egy számítógépes játék, amit tudod h szeret.
2014. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy doboz gyufa rengeteg, rengeteg, RENGETEEEEG újságpapírba meg prómóanyagba csomagolva kb szögletesen, míg már alig fér bele a hatalmas fűnyíró-dobozba (vagy egyéb, szállíthatatlanul nagy kartondobozba), amit ipari mennyiségű hellokittys csomagolópapírral és széles, bodros, rózsaszín szalaggal teszel ajándék formájúvá.


Ha eddig vicces fiú volt, most biztos meg fog törni. :P

2014. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!