Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot szoktatok...

Milyen ajándékot szoktatok adni legjobb barátnőtöknek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Már régóta barátnők vagyunk, és most lesz a szülinapja. Konkrétan nem kérek tanácsot hogy neki mit javasoltok, mert azt nyilván nem lehet megmondani. A fényképalbum meg ilyesmik már voltak inkább valamit vennék.(persze a saját készítésű dolgoktól sem ódzkodom.) A korombeliek mit szoktak adni ilyenkor? Válaszokat előre is köszönöm (kort is írj.:)) 15/L

2014. jan. 2. 22:03
 1/4 anonim válasza:

Szerintem örülne valami személyesnek még ha az csak egy apróság is lenne.Én pl nem rég kaptam egy fülbevalót és egy képregényt a közös nyarunkról..Gondolhatod melyiknek örültem jobban.:)Szóval mindenképp jó választás becsempészni valami személyeset az ajándékba.

Jó ötlet ha elgondolkodsz azon is, hogy nem említette valamit amire szüksége lenne.Ha mégsem akkor nézd meg az érdeklődési körét, hogy miket szeret és biztosan találsz valamit aminek örülne.

Emellett adhatsz neki akár élményt is pl koncertjegy, vagy színház belépő, fittnes vagy wellnes bérlet vagy bármi amit tudod hogy illik hozzá.

Most ennyi jutott eszembe, remélem hasznodra válik :)

2014. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amúgy 17/L :)
2014. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Eszembe jutott még két dolog.

Ha édes szájú jó ötlet lehet ha sütsz neki egy tortát az ő ízlése szerint.Vagy ha nagyon ki akarsz tenni magadért és garantált sikerre vágysz akkor a legjobb választás egy születésnapi buli megszervezése.(Persze csak, ha megoldható)

Persze erről nem szabad tudomást szereznie, ;)

2014. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) hááát a torta sütés nem hinném hogy nagyon a műfajom :) de a többiből majd összehozok valamit :)
2014. jan. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!