Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira szeretnék a legjobb...

Annyira szeretnék a legjobb barátnője lenni, de nem tudom, mit tehetnék? Adjam fel, igaz?

Figyelt kérdés

:(

Azt hittem végre megtaláltam a legjobb barátnőm,akire már gyerekkorom òta várok,de ma megint rájöttem hogy soha nem leszek elég jò. Engem csak egynek tart a sok közül és ez nagyon rosszul esik.


2014. máj. 2. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő nem érzi ezt amit te. Sokszor van ilyen. Vagy egyszerűen csak neki nincs olyan, hogy legjobb barát, csak barát...

Gondolom max 13-14 éves lehetsz, de ne aggódjál később ez neked is jelentéktelen lesz. Persze lesz akivel a legjobban megértitek egymást, de nem lesz az lb-d....

2014. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek,nem lb-t keresek,egyszerűen végre azt érzem,hogy megtaláltam azt,aki tényleg a másik felem. Hát mégsem.. :(
2014. máj. 2. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

A másik feled a nagy Ő lesz nem a legjobb barátod.

Hiába tagadod az írásod alapján gyerek vagy...

2014. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én pár éve mentem keresztül ugyanezen. Régen voltam annyira depis, mint akkor. (Pedig harmincas pasi vagyok :D) Így utólag visszagondolva úgy viselkedtem vele minte gy hisztis kisgyerek, amiért nem kedvelt annyira, mint én őt :D


Szerencsére (?) elsodort minket egymás közeléből az élet, így szép lassan elmúlt a fájdalom. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy legyél mindig ott neki, mást nem tehetsz. Sajnos van aki nem kedvel minket, míg mi igen őt, és ez fordítva is igaz. Biztos nálad is van olyan ismerős vagy családtag, aki pedálozik nálad, te meg alig bírod elvisleni.


Szemét az élet, de ez van.

2014. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!