Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor megismerkedtél a mostani...

Mikor megismerkedtél a mostani legjobb barátnőddel, még más volt a legjobb barátnője, vagy nem volt neki? És neked?

Figyelt kérdés
Honnan ismeritek egymást, mióta vagytok barátnők?
2014. ápr. 10. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly októberben a melóhelyen ismerkedtem meg a mostani legjobb barátnőmmel.Neki augusztusban lett vége a legjobb barátságának,mert a csaj hirtelen felszívódott,barátnőm mondta 1 hónapig kereste mindenhol,de nem találta,nem érte utol.


Szóval amikor velem megismerkedett,már nem volt neki.


Nekem sem volt én tavaly nyár elején érettségiztem és a gimiben nem szövődtek mély barátságok senkivel sem.


Szóval most lesz 7 hónapja,hogy barátnők vagyunk :)

2014. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi közel 20 éve, általános suliban lettünk legjobb barátok, amikor én (9 évesen) iskolát váltottam.

Nekem új volt mindenki, neki persze nem, de onnantól kezdve legjobb barátok voltunk, ami persze nem jelenti, hogy másokkal ne barátkoztunk volna.

Most felnőttként már más ez a "legjobb barát"-dolog, nem is biztos, hogy így neveznénk egymást (kicsit - objektív okokból - eltávolodtunk), de minden egyes találkozás különleges, olyan érzés, mintha testvérrel beszélnék.

2014. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 7éves korunk óta vagyunk barátnők, de 10évesen kezdődött el a legjobb barátságunk, mikor az ő legjobb barátnője az én lb m meg engem hagyott ott faképnél rendszeresen, és hát így egyre többször beszélgettünk, találkoztunk és most nyáron leszünk majd 4éve lb k :)
2014. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi 2 éve vagyunk lb-k és igen más volt az lb-je és nekem is . amikor ültetés volt a suliban egymás mellé ültettek minket és lb-k lettünk :))))))
2014. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy o engem tart-e a legjobbna 16 eves korom ota ismerem az akkori torzshelyunkrol. Akkor meg nekem is es neki is mas volt. Aztan ez hetek alatt valtozott. 22/L
2015. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ananász1 válasza:
Együtt jártunk általánosba:) Volt legjobb barátnőnk, de egyszer az én legjobb barátnőm beteg lett, és nem jött suliban. Aztán játszani akartam, és becsatlakoztam hozzájuk(2.as voltam). Valmi embereset akart az ő legjobb barátnője játszani de én pedig a moster hight ból a kutya szerettem volna lenni a mostani legjobb barátnőm pedig cica. Aztán a lány megsértődött mi pedig elfutottunk és jól kibeszéltük:))))Azóta legjobb barátnők vagyunk!;)
2018. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!