Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki ismerkedne szívesen?

Fish1 kérdése:

Ki ismerkedne szívesen?

Figyelt kérdés

Budapestről és környékéről ismerkednék fiúkkal és lányokkal egyaránt, barátság és közös programok céljából. Aki szintén társaságot keres, jelentkezzen! :)

34N



2014. máj. 3. 05:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na, de ez itt nem a sírás helye. :D
2014. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én abban hiszek, ha minden tőled telhetőt megteszel a cél érdekében és hiszel magadban, akkor bármi sikerül. :) Ha ez az álmod, szerintem ne add fel.
2014. máj. 3. 18:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Én meg alig várom már, hogy végre egyáltalán ne legyek pesti :D Nekem is az élet szólt közbe. Egyelőre ideköt a munkahelyem. Még 1-2 év és végre el tudok majd költözni innen vidékre, kertes házba :)
2014. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan én sem Pesten lakom, hanem az agglomerációban. Itt jó. Pest bizonyos részei nyugisak viszonylag, viszont a forgalmas helyeken nem volt túl jó lakni. :) Még annyi a különbség, hogy errefelé nem annyira rohannak emberek. Pesten sokszor tapasztalom azt, hogy egyszerűen nem lehet nyugodt tempóban sétálni, mert a forgalmas helyeken löknek maguk előtt, berohannak keresztbe, stb. :) Agyhalál :) És ha lekésik a 2percenként járó villamost, akkor már füstöl a fejük :) Persze előnyei is vannak azért.
2014. máj. 3. 22:23
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom velük. Ráadásul már önkéntelenül is átragadt rám ez a stílus... Talán azért, mert így kevesebb lehetőséget adok az olyan elemeknek, akik kunyerálni akarnak lóvét, cigit, meg ilyeneket. Tudom hogy ez bunkóság de már rég a híd alá kerültem volna ha mindegyiknek adok. Ráadásul megjegyzi az arcod, és ha egyszer adsz neki, akkor legközelebb már pályázik rád, fejőstehénnek néz.

Lehet hogy nem mind, de ez a tapasztalatom a legtöbbel.


Egyébként én is az agglomerációban lakom eredetileg, igaz, annak már a peremén. De oda, vagy arra a környékre is szándékozom visszaköltözni majd :)

2014. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!