Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom. ( Én...

Van egy lány barátom. ( Én fiú vagyok és tényleg csak barátok vagyunk. ) Régen egy csomót találkoztunk beszélgettünk de ezek úgy megritkultak. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nos. Van egy Szoni nevű barátom. Régen sokat találkoztunk dumcsiztunk és tök jól éreztük magunkat a másik társaságában. ( néha úgy tűnt tetszek is neki.) De ezek a találkák elkezdtek megritkulni, eddig naponta találkoztunk, utána hetente, és így tovább. Pedig semmi olyan nem történt ami miatt megharagudott volna rám. Aki tudja, mi lehet e mögött az légyszíves válaszoljon.

2014. máj. 6. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lett egy másik barátja, akik tetszik neki, és ezáltal nincs annyi ideje rád? Avagy nem akar bajba keveredni azzal, hogy még erre fel is veled találkozgat?
2014. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"néha úgy tűnt tetszek is neki"

Ha ez így van, akkor feladta a harcot, nem küld neked több jelet, és az energiáját arra, olyanra fordítja, aki ezeket majd észreveszi.

Vagy:

Ő is csak barátként gondolt rád, de nála közbejött a képbe a fehér herceg szőke lovon. Nem kockáztatja meg a kapcsolat kialakulását azzal, hogy vele is találkozgat, azért, hogy összejöjjenek, meg veled is, akivel meg "csak" jó együtt lenni, célok nélkül.

Vagy:

Lettek más barátai. Az új barátok mindig a régiektől veszik el az időt. Ugyanígy a kapcsolat is a barátoktól veszi el az időt. A barát az mindig rosszul jön ki az ilyen helyzetekből. Neki kuss van, legyen megértő. Az is egyébként, örül a másik boldogságának, de belül azért rosszulesik neki, hogy hirtelenjében háttérbe került.

2014. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!