Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akivel megismerke...

Van egy lány akivel megismerkedtem és akibe szerelmes voltam pár hónappal ezelőtt, de csak barátság lett. Na de beszélgettünk telefonon, smsben, neten, párszor találkoztunk. Szerintetek kellene adjak neki még egy esélyt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A harmadik találkozás során szinte hozzám se szólt majd lelépett a barátnőjével és ott hagyott egyedül. Hozzáteszem a második találkozásnál meg volt szeppenve kis aranyosan. Ezekután akárhányszor találkoztunk sohase köszönt, csak elment mellettem, na de pár napja amikor meglát azonnal mosolyogva köszön még 50m-ről is, eddig nem kellettem, lesz*rt, amikor meg akartam kérdezni mi a gondja a telefont fel se vette, személyesen meg lehetetlen volt s most mintha szügsége volna rám, na de én szinte teljesen kitöröltem őt az életemből. 15/F vagyok

2014. márc. 21. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
ja meg eközben elveszítette azt a barátnőjét, én meg elég jóba kerültem azzal a barátnőjével :D
2014. márc. 21. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki.
2014. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valahogy úgy, túl képmutató
2014. márc. 21. 21:28
 4/7 Angelik@ ***** válasza:

Annyira mégsem törölted ki őt, hogy ha foglalkoztat az esély adás...:)

Szerintem gerinctelen ráhajtani a barátnőjére, de te tudod. Bántja az egoját és emiatt próbálkozik most.

2014. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem hajtottam rá, csak ezalatt nagyon jó baráti kapcoslat alakult ki semmi több, ja hát nem tudom, nagyon hiszékeny a csaj, lehet valamit bemesélt valaki rólam ami nem igaz s csak most jött rá vagy nem tudom, és ja foglalkoztat kicsit mert nagyon szép lány és na :D
2014. márc. 22. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyképű lány + felszínes fiú. jó párosítás lennétek.
2014. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xd :D
2014. márc. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!