Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek átver a legjobb...

Síla08 kérdése:

Mit tegyek átver a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Óvoda óta ismerjük egymást és 5 éve elválaszthatatlanok vagyunk. De másoktól visszahallottam azokat amiket ő mond rám. Például nem bízik bennem és hogy én kétszínű vagyok és a múltkor a barátommal voltam amikor találkoztunk és az utcán elkezdett velem ordibálni és olyanokat mondott h bXdös qurva stb. Úgy érzem csak arra kellek neki hogy ha dolgozat van segítsek neki és legyen kivel suliba mennie. Ezek ellenére én nagyon nagyon szeretem, de ez így nem állapot. Jól jönne egy-két jó tanács.

2014. máj. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenek a legjobb barátok
2014. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Koptasd le magadról, és ismerkedj másokkal. Milyen aranyos barátod van, hogy lefikáz a gennyesbe, meg kibeszél a hátad mögött. Gondolkodj már...
2014. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nyisd már ki a szemed, dobd ki, vannak más emberek is a világon. én a helyedben nem beszélnék vele többet, nem reagálnék arra ha keres. ne hagyd hogy vissza kuncsorogja magát, mert valószínűleg nem fog megváltozni. Ne segíts neki, csak kihasznál
2014. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!