Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megtennétek?

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció:

Egy fiú (a) ma összeveszik a barátjával( b) egy kissé.

A elöbb megy a buszmegállóba. B felhívja a-t hogy merre van, A el is mondja B-nek, és B már majdnem ott van. De ezen kívül nem akar beszélni vele, ezért azt hazudja, hogy jön a busz, és le kell tennie.


A busz még a közelben sem volt, mert B rálátott a megállóra (hiszen majdnem ott volt, de A ezt nem tudta).


Ti ezt megtettétek volna?



2014. máj. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen barátság?

Ugyanmár...

2014. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kellene megtenni?
2014. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tenném meg.

Inkább megbeszélném vele,hogy miért volt a vita.Tisztázni a dolgokat.

Vagy ha nem akarok vele találkozni akkor fel se vettem volna a telefont.Elmentem volna vhová és egy későbbi busszal haza mentem volna.Mert lehet itt B is ugyan azzal a busszal ment volna,bár erről nem esett szó.


De amikor tudom,hogy benne van a pakliban,hogy utol érhet a másik akkor nem hazudok arról,hogy merre vagyok,mivel megláthat.


kicsit OFF:

Egyik ismerőssel történt az,hogy vkivel akart találkozni felhívta merre van.Erre az illető mondta nincsen a városban.Aztán elsétálgattunk a városban és az egyik kávézóban meglátta azt az illetőt.

Szóval nem értem hogy olyankor miért jó hazudni amikor tudja az egyik a másikról,hogy ugyan abban a városban,környéken laknak/vannak -.-

2014. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!