Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet igaz barátot...

Hogy lehet igaz barátot találni? Tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lenne egy igaz barátnőm, de nagyon nehéz manapság olyan embert találni, akiknek közel azonosak az értékrendjei, hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek, kitartanak egymás mellett, megértik egymást és még sorolhatnám. 21éves lány vagyok és szükségem van egy igaz barátnőre, akit nem tudok személyesen megtalálni

2014. máj. 11. 17:45
1 2
 1/11 Melcsii29 válasza:
100%
Szia,sokszor érzem magam így én is..de a netes oldalak nem tul jók erre a célra...:/
2014. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Fiúval nem barátkozol? (:

14/F

2014. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Milyen az érdeklődési köröd?
2014. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy 14 eves fiura vagyik legjobb baratkent a kerdezo...

Ha jarsz egyetemre, ott is lehet ismerkedni vagy ha van hobbid, peldaul falmaszas, akarmi ott is. Szerintem a netes oldalak nem megbizhatoak.

2014. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, pedig lányként könnyebb életem lenne, nem kellene magyarázkodni, hogy férfiként miért lányokkal szeretnék barátkozni.

Én sem tudok barátkozni, semmilyen nemű barátom nincs. Ezen az oldalon lehet barátokozni, semmilyen más oldalon nem. Csak itt pedig már nem érdemes barátkoznom, mindenki messze lakik, senkivel sem tudok találkozni. Évekkel ezelőtt még hittem benne, hogy találkozhatok egy hozzám közel lakó lánnyal akivel barátok lehetünk, de mára már lemondtam róla. Nem tudom hogyan lesznek barátaim, a barátnő az pedig még nehezebb kérdés. A netes társkeresők pedig pont az ismerkedésre nem jók. 23/F

2014. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló helyzetben vagyok, mint te, ha gondolod, írj. :) Meg bárki írhat, aki barátkozás céljából szeretne ismerkedni. :)

18/L

2014. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szintén hasonló helyzetben vagyok, és el nem tudom mondani h mennyire hiányzik pár igaz barát.bár nem tudom merre laksz, de ha gondolod írhatsz:)

20/L

2014. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
merre laksz?
2014. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz bár nem tudom merre laksz 22/L
2014. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!