Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberi kapcsolatok és az...

Az emberi kapcsolatok és az emberek természetes amzoizmusa? (többi lent. )

Figyelt kérdés

én magamamon vettem észre hogy amikor vége lett a barátságomnak akkor nagyon levert voltam és összetört.

habár fájdalmam oka az volt hogy ő hiányzott nekem és ha elfelejtettem volna többé nem fájt volna de mégse akartam elfelejteni?

ez csak nálam van így vagy ti is hasonlóan gondolkodtok?



2014. máj. 13. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:
a kérdést elgépeltem: nem amzoizmus hanem mazoizmus.
2014. máj. 13. 22:59
 2/3 anonim ***** válasza:

*mazochizmus

És azért se bántalak.

2014. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se akartam soha senkit úgy elfelejteni,hogy úristen,most végleg kitörlöm.De most már akarok egypár embert,és szerintem most kezd megérni rá a gondolkodásom.Örülök,hogy eljutottam addig,hogy felismertem a problémát:sajnos nagyon a múltban élek,és ha nem engedem el rövid időn belül ezeket a dolgaimat,akkor nem fog rendesen beindulni körülöttem az élet.


Ugyanis szerintem ha sikertelen emberekkel veszem körül magam(meg idegbetegekkel),akkor engem is lehúznak és ezáltal én is sikertelenné meg mindig idegbeteggé,szomorúvá válok.Sose gondolnék a saját jövőmre,mindig azon rágnám magam,hogy jaj,xy vajon mit csinál,meg most hogy javítsak a kapcsolatunkon...hát messziről le kell szarni.

2014. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!