Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem birom elviselni, hogy...

Nem birom elviselni, hogy Nem. Szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Inkabb rohan egy olyan lany utan,akinek csak pasi potleknak kell..4evet voltunk egyutt... Nelkule Nem tudok elni nagyon sokat jelent nekem nemcsak mint ferfi hanem mint tamasz(nincs Csaladom se.barataim)18L ,19F
2014. máj. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Ne legyél szánalmas.
2014. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy se családod, se barátait. A családon nem tudsz változtatni, de a barátokon igen. Ne akarj 1 embertől függeni.


Egyébként szeret(t)ed vagy mert nem volt más emberi kapcsolatod? Mert írtad, hogy a másik csaj pasi pótléknak tekinti. te meg család és barát pótléknak. Tudod, leginkább a saját hibáinkat kritizáljuk másokban.

2014. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,en bele szerelmes vagyok. Azt irtam nincs se baratom se csaladom,aki segitene. Nem azt hogy o a potlek...
2014. máj. 16. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az, hogy nincs családod, barátaid, akik segítenének, ez nem azt jelenti, hogy el kell viselned, hogy a barátod megcsal, és ha kinyilvánítja, hogy nem szeret, akkor neked menni kell utána.


Ha egyszer nem szeret, akkor nem szeret és kész. El kell fogadni. Innentől kezdve tök mindegy ki után rohan, semmi közöd hozzá.


Úgyhogy én az első hozzászólóval értek egyet. Ne legyél szánalmas. Nem értem, annyi ilyen kérdést olvasok, miért nincs az emberekben szemernyi büszkeség? Nem szeret? Más kell neki? A fene egye meg akkor, menjen a lecsóba! Ennyi!

Ilyenkor erőt kell venni, el kell engedni, és mást kell találni helyette. És ha megtalálod a másik pasit, akkor túl vagy rajta, és megy tovább az élet... De ha leállsz olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel, csak szenvedni fogsz, és ez nem is a pasi hibája, hanem a te hibád :D

2014. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!