Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bírom elviselni tovább, hogy egy lány sem szeret engem, hogy senkinek sem kellettem még sohaseom? 22f

Figyelt kérdés

Lassan 23 leszek, de még sosem volt barátnőm, egyszerűen valami baj van velem. Nem szeretnek a lányok, ha meglátják a képem fb-n, egyből bunkóznak velem, vagy lekoptatnak. Élőben is lekoptatnak a "van barátom" szöveggel vagy, hogy hogy nézek ki jellegűvel, esetleg undorral átitatott nézésekből kell vennem az adást, hogy én bizony nem vagyok egy vonzó jelenség a női nem szemében. Kezdek megőrülni, minden bajom van már, de közben játszom a boldog, kemény férfit itthon és élőben is, de már nem bírom sokáig. Szánalmas és szégyenteljes, de most is könnyezek fájdalmamban, nem bírom már sokáig, senki sem szeret, senkinek sem kellek. MIndenkinek van párja pedig, de nekem nincs úgy tűnik. Már az sem érdekelne, ha nem vonzó lánynak kellenék, csak végre én is érezni akarom, hogy valakivel ott vagyunk egymásnak és szeretjük egymást kölcsönösen, valakivel együtt szeretnék aludni és együtt kelni. Miért olyan nagy kérés ez? Edzek itthon, de kb. semmit sem érek vele, mert pocsék genetikám van, vékony vagyok sajnos, izom alig van, az is inkább a lábamon, karom gizda például, talán ez az undorító bennem vagy a fejem, az orrom?

Miért a rohadt külsőm miatt vagyok ennyire esélytelen, miért nem lettem magas és jóképű?! Ha ez így megy tovább én már élni sem akarok, így nem érdemes, minden nap hiányzik valaki az életemből. Anyámék nem értik, hogy miért nem tudok már olyan jól teljesíteni suliban, amikor azelőtt éltanuló voltam, de már nem megy ez sem, nem tudok koncentrálni, mert hiányát érzemm egy lánynak az életemből és szomorú vagyok, elkeseredett és félig üres, mint egy robot, aki csak él, de mégsem él igazán.



2012. aug. 15. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
fejezzétek má' be ezt a sírást b@sszameg
2012. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menj oda a lányokhoz, de először csak barátkozni, ismerkedni próbálj és majd abból kialakul valami :)
2012. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 atis, a másik válasza:
Hát ezt így elég nehéz megmondani, küldhetnél egy képet.
2012. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy fennmaradjon a faj, nem kell minden egyednek részt vennie a nemzésben. Ez az embereknél is így van. De mindig szükség van dolgozókra, katonákra, akik megteremtik az élelmet és védelmet az utódoknak, illetve az utódokat létrehozóknak. Ez egy komplex rendszer, de nyugi, neked is meg van benne a helyed.
2012. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a gyúrás az étrenden is múlik

ne fészbúkon csajozzál, ott am is mindenkinek nagyobb a pofája, megy a bunkózás..

én nekem se volt senkim, bár én még 16 vagyok, és lányként nem hajtok annyira a pasikra, de nekem még annyira nem hiányzik ez

ne gyere össze valakivel, csak azért, hogy legyen

ne rinyálj, és az igényesség, ápoltság már jó pont

2012. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem számít a külső,vagy csak alig.

antiszociális vagy.

amíg az maradsz,addig nehezen lesz nőd,de persze így is lehet,csak ahhoz maximális vonzalom kell a nő részéről.

az otthoni edzésed meg mi?

a fegyencedzés?az pedig jó,de persze a siker elsősorban az étrend részén áll.

ha nem eszel,akkor nincs miből fejlődj.

ez eléggé logikus.

2012. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szard le jó magasról az embereket! Az összeset!


Úgy legalább fifty-fifty!

2012. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Soha, soha egyetlenegy csajnak sem tetszettél, vagy azokat az alkalmakat, amikor tetszettél valakinek, sikeresen elk.rtad?
2012. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
tényleg rohadtul unalmas már ez a folyamatos nyavalygás...naponta vagy 20 ilyen kérdés van...őszintén nem unjátok még?....
2012. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
fuhh. bekönnyeztem miközben olvastam.. ez nehéz lehet neked, elképzelni is rossz.. esetleg abban szívesen segítek ha küldesz egy képet hogy adok pár tippet hogyan nézhetnél ki jobban mivel a lányok a külsőről ítélnek. esetleg egy haj változtatás is sokat segíthet.. sokat változtat rajtad minden apróság.. a külső ami megfogja a lányokat és csak akkor akarnak majd megismerni. szóval ha küldesz egy képet vagy linkelsz facebookot privátba én szívesen segítek amennyit tudok. :)
2012. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!