Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valaki attól nagyon jó...

Lehet valaki attól nagyon jó barátom (vica versa), hogy elfelejti a neves napokat?

Figyelt kérdés
Egy ideig tudta, de most nagyon elfoglalt lett, rengeteg előadást tart, stb. és már nem hív, nem köszönt fel szülinapra, névnapra. Tartjuk a kapcsolatot, találkozgatunk, de nem tudom, hihetem-e még, hogy eszébe jutok néha, ha még a névnap/szülinapot is elfelejti :(
2014. máj. 23. 13:58
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Sajnos én is az az ember vagyok, aki elfelejti az ilyesmit. Ha rákérdeznek, tudom kinek, mikor van a szülinapja (a számomra fontos embereknek), de sajnos simán elfelejtem, hogy aznap hányadika van, vagy nem kötöm össze a személlyel, és elfelejtem. Ennek ellenére a barátaimért ölni tudnék, bármit megtennék értük, nagyon szeretem őket, és ezt ők is tudják. Szerintem ez a fontos egy barátságban.
2014. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat jelent nekem a válaszod! :)
2014. máj. 23. 14:08
 3/4 meggyőzödött válasza:
Nekem nem kell, hogy neves nap legyen ahhoz, hogy eszembe jusson valaki! Sőt, mi már nem is neves napozunk, mert minden nap egyforma! Egyformán kell szeretni, törődni a másikkal. Ha csak neves napon történik, akkor az már gáz! :(
2014. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy többször beszélünk, mi van velünk, stb, de azokon a napokon meg épp nem. Pedig azért egy szülinap csak egy olyan nap, amikor igazán örömteli lenne, ha az ember barátai felköszöntenék, nem?
2014. máj. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!