Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves lány vagyok és még...

15 éves lány vagyok és még nem volt barátom! Se első csókom se semmi. Engem ez nem zavar s nem is érzem szükségesnek. Ennyire rossz dolog ez?

Figyelt kérdés
Barátnőimnek már-már vannak tapasztalataik és nagy szemeket meresztenek rám,hogy nekem miért nem..

2014. máj. 22. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem rossz dolog, ez azt jelenti, hogy még nincs rá szükséged, nem érettél meg rá talán. Ez nem baj, mindenki más ütemben fejlődik/nő fel. És még csak 15 vagy, rengeteg időd van még.

És szerintem ne hagyd, hogy a barátaid megingassanak a nézeteidben!

2014. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog. A te döntésed, ne érdekeljen ők mit mondanak. Érettebb dolog tudni, kell -e neked egy barát, mint mások unszolására beleugrani egy kapcsolatba.
2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BB Ádám válasza:

ebbe nincs semmi rossz.

nem kotelezo egyutt lenni senkivel, foleg ha te nem talalod szuksegesnek.

majd jon valaki, es akkor minden megvaltozik:) nem kell mindig egyutt lenni valakivel, foleg ha nem szereted

2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15-évesen vesztettem el a szüzességem,az első csók is abban az évben történt. Ne foglalkozz velük!
2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd ráérek pánikba esni 40 évesen.. :D
2014. máj. 22. 20:47
 6/11 Snapette ***** válasza:

Most csak azért keresni egy srácot és lesmárolni mert még nem volt: nem érdemes. És ha zavar az ő csodálkozásuk, akkor nyugodtan mondd, hogy nem szeretnéd az első csókot valami jöttment bugrisnak adni, aki neked sem fontos és te sem neki. Avagy pedig a barátnőid lelki társukat találták meg akivel össze fognak házasodni már? Én nem azt mondom, hogy meg kell várni a házasságot ezzel, csak azt, hogy nem érdemes azért sietni, mert "már mindenki" csinálta, amiről sokszor kiderül, hogy nem is egészen úgy van, ahogy mondják. Sok furcsaságot hoz vagy hozhat az élet, de az első dolgokat érdemes megválasztani jól, mert nagyon benne maradnak az emberben. Persze, hogy senki nem várja, hogy szíved szerelmét találd meg 15 évesen, de mégsem mindegy, hogy az első csókodra hogy emlékszel vissza majd.

Szerintem pedig nem is ez a legfontosabb ebben a korban, és sokan divatból akarnak már "nők" lenni, a baj csak az, hogy még vagy tíz évnek kell eltelnie, amíg rájönnek, hogy milyen kislányok voltak még.

2014. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem rossz dolog. Ha nem tartod szükségesnek, akkor nem tartod és kész. Senkinek semmi köze hozzá. Mindig azt csináld, ami Neked jól esik, és ne felelj meg soha senkinek. Ez az érett viselkedés, és nem az, ha valaki dug fűvel-fával csak azért, hogy menő legyen.


Az lenne a rossz dolog, ha csak azért smárolnál és dugnál, mert mások nagy szemeket meresztenének Rád!!

2014. máj. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a rossz, hogy ilyen felmerül benned. Mi közöd nekik ahhoz, hogy te miben és mennyire vagy tapasztalt? Nem mindneki esik hamar szerelembe és bármibe le merem fogadni, hogy van köztük olyan, aki buliból smárolt először valakinek vagy feküdt le vele és később már baromira bánta, csak nem elég "nagylány" ahhoz, hogy ezt beismerje.
2014. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én is hasonlóan vagyok ezzel, szerintem sem baj. majd ha úgy érzed hogy Uuuu ez az a fiú akkor lesz első csók :) ;)
2014. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az lenne a gáz,hogy ha csak azért szereznél egy szerencsétlent,hogy smárolj vele.
2014. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!